Προς το περιεχόμενο

[Android TV Box] ZIDOO X6 Pro Banggood @59,98€ [ΤΕΛΟΣ]


kavouras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.banggood.com/ZIDOO-X6-Pro-Android-5_1-Lollipop-RK3368-Octa-Core-2GB16GB-KODI-3D-1000M-LAN-TV-Box-Android-Mini-PC-p-1002148.html?rmmds=search

 

Απ' όσο έχω διαβάσει στα διάφορα forum είναι απο τα πιο αξιόπιστα και με καλή υποστήριξη tv box.

 

Είναι σίγουρα καλή η τιμή, το περιμένω μήνες και σήμερα μόλις έπεσε στα 59,98€.

 

Υπόλοιπες τιμές:

84,11€

http://www.geekbuying.com/item/ZIDOO-X6-Android-5-1-Lollipop-TV-Box-RK3368-Octa-Core-Cortex-A53-2G-16B-1000M-LAN-Dual-Band-WIF-HDMI-2-0-4K-2K-H-265-KODI-3D---Silver-353626.html

https://www.aliexpress.com/item/1pc-MXQ-Amlogic-S805-Quad-Core-KODI-TV-Box-Android-4-4-OS-H-265-Supporting/32331699905.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Android 5.1?

Ετσι ειναι η υποστηριξη?

Εχουν βγει σε αυτα τα λεφτα τα μηχανακια με s912 και με φρεσκια εκδοση αντροιντ

 

Δεν ειναι ετσι όπως τα λες καθώς σε Kodi (και όχι μόνο) πολλά απο αυτά τα μηχανάκια που αναφέρεσαι έχουν αμέτρητα προβλήματα. Αυτο το Zidoo το εχουν παραμετροποιήσει αρκετά καλά(μέσω firmware) απο ότι έχω διαβάσει και εκτός από το ότι δουλευει καλά με kodi , έχει και κάλο προγραμμα αναπαραγωγής αρχείων πολυμέσων. Το βασικό του πλεονέκτημα ομως, που δε το βρίσκεις ευκολα είναι ότι είναι από τα λίγα που μεταφέρει χωρίς πρόβλημα πολυκάναλο ηχο διαφόρων format σε ενισχυτή από το Kodi. Φυσικά και αυτό δεν είναι τέλειο.

Τωρα 60 ευρώ και εγώ δε θα έδινα. Αν ειναι να μπει σκέτο πάνω σε τηλεόραση χωρίς πολυκάναλους ενισχυτές κλπ μια χαρά δουλεια κάνουν τα μηχανάκια των 30 ευρώ (πχ το Α95Χ που ειχαμε παρει στα 29 ευρω), αρκεί πρωτού το πάρει καποιος να διαβάσει και κανα review και να δει ότι ειναι οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελείωσε η προσφορά.

Να κλείσει παρακαλώ...

 

 

ΤΕΛΟΣ στον τιτλο εβαλα, οπως κανουμε οταν τελειωνει μια προσφορα.

 

Ποτε προλαβε παντως να τελειωσει, ωρες/ωρα μονο κρατησε; Δεν προϊδέαζε για κατι τετοιο το #1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω για την συγκεκριμένη τιμή στο Zidoo από Banggood.

 

Ήθελα να αγοράσω το συγκεκριμένο player εδώ και πολύ καιρό, ήξερα ότι κάποια στιγμή είχε παίξει παλιά στα 64..$ στο Banggood, οπότε τους έστειλα mail και τους ρώτησα πότε και αν θα ξανά έριχναν την τιμή στα 64..$ .

 

Την αμέσως επομένη μέρα ( αυτό έγινε το πρώτο 10ημερο του Οκτάωρη) βλέπω την τιμή στα 64$.

 

Εκείνη την στιγμή φορτώνω την κάρτα με χρήμα και την επομένη μέρα πάω να κάνω την αγορά, έλεγε μάλιστα promotion έως τις 21-10-2016, οπότε λέω έχω καιρό.

 

Την άλλη μέρα πάλι στα 109$ το ποσό νευρίασα δεν φαντάζεστε.

 

ΑΛΛΑ αυτό που έγινε τις επόμενες μέρες δεν μπορώ να το εξηγήσω, δηλαδή,

μια μέρα ήταν στα 109$ την επομένη 64$ την επομένη 109$ την επομένη ………  το πήγαιναν έτσι για 10 μέρες μια ναι μια όχι…

Τελικά κατά τις 10-10 το παρήγγειλα στα 64$ και σταμάτησα να παρακολουθώ τι γίνεται.

 

Το κατεβατό το έγραψα γιατί πιστεύω πως και τώρα κάτι τέτοιο παίζει, μια ναι μια όχι.

 

Αν κάποιος το θέλει, κάλο είναι να τους στείλει και ένα μήνυμα για ρίξουν την τιμή.

 

UPDATE: τοτε βεβαια ειχε 18 τεμαχια προς πωληση, τωρα που το ειδα εχει μονο ενα τεμαχιο

οποτε λιγο δυσκολο τα πανε παλι στα 64,99$

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΤΕΛΟΣ στον τιτλο εβαλα, οπως κανουμε οταν τελειωνει μια προσφορα.

 

Ποτε προλαβε παντως να τελειωσει, ωρες/ωρα μονο κρατησε; Δεν προϊδέαζε για κατι τετοιο το #1.

Δεν το κατάλαβα κι εγω οτι ήταν για λίγες ώρες μόνο...Ίσως να παίζει αυτό που λέει ο kingsize και να ξανακατέβει, θα δούμε...

Να σας πω για την συγκεκριμένη τιμή στο Zidoo από Banggood.

 

Ήθελα να αγοράσω το συγκεκριμένο player εδώ και πολύ καιρό, ήξερα ότι κάποια στιγμή είχε παίξει παλιά στα 64..$ στο Banggood, οπότε τους έστειλα mail και τους ρώτησα πότε και αν θα ξανά έριχναν την τιμή στα 64..$ .

 

Την αμέσως επομένη μέρα ( αυτό έγινε το πρώτο 10ημερο του Οκτάωρη) βλέπω την τιμή στα 64$.

 

Εκείνη την στιγμή φορτώνω την κάρτα με χρήμα και την επομένη μέρα πάω να κάνω την αγορά, έλεγε μάλιστα promotion έως τις 21-10-2016, οπότε λέω έχω καιρό.

 

Την άλλη μέρα πάλι στα 109$ το ποσό νευρίασα δεν φαντάζεστε.

 

ΑΛΛΑ αυτό που έγινε τις επόμενες μέρες δεν μπορώ να το εξηγήσω, δηλαδή,

μια μέρα ήταν στα 109$ την επομένη 64$ την επομένη 109$ την επομένη ……… το πήγαιναν έτσι για 10 μέρες μια ναι μια όχι…

Τελικά κατά τις 10-10 το παρήγγειλα στα 64$ και σταμάτησα να παρακολουθώ τι γίνεται.

 

Το κατεβατό το έγραψα γιατί πιστεύω πως και τώρα κάτι τέτοιο παίζει, μια ναι μια όχι.

 

Αν κάποιος το θέλει, κάλο είναι να τους στείλει και ένα μήνυμα για ρίξουν την τιμή.

 

UPDATE: τοτε βεβαια ειχε 18 τεμαχια προς πωληση, τωρα που το ειδα εχει μονο ενα τεμαχιο

οποτε λιγο δυσκολο τα πανε παλι στα 64,99$

Φίλε μου τελικά αξίζει; Σε όσα forum διάβασα λένε πολύ καλά λόγια. Ειδικά εγω που το θέλω να το συνδέσω με οπτική ίνα απευθείας για πολυκάναλο ήχο, έλεγαν οτι είναι ό,τι πρέπει σε σχετικά προσιτή τιμή. Το παρήγγειλα τώρα που έπεσε στα 59, νομίζω είναι η πιο χαμηλή τιμή που έχει φτάσει.. Επεξ/σία από kavouras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν έχω παραλάβει ακόμα, αρχές της άλλης εβδομάδας το περιμένω.

Και εγώ για τον ίδιο λόγο το πήρα,για σύνδεση σε πολυκάναλο ενισχυτή,εψαξα αρκετά στα φορουμ και ναι αυτό πρότειναν οι ποιο πολλοί.

Όσο για την τιμη είναι η ποιο χαμηλη που έχει βρεθεί ποτέ του.

Με το καλό να παραλάβουμε και μακάρι να κάνει αυτά που υπόσχεται το μηχάνημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...