Προς το περιεχόμενο

Συνθεση κουζινας-τιμες?


fastnq2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας εκανα μια αναζητηση σε διαφορα καταστηματα αλλα επειδη σε αλλα δεν εχει τα ντουλαπια,σε ενα λειπουν τα ηλεκτρικα σε αλλα ο απορροφητηρας κτλ,Ξερει αποιος που εχει αγορασει προσφατα ποσο περιπου βγαινει μια κουζινα απο το 0?(με ολα τα ηλεκτρικα κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα μετρα?Απο τι υλικο αλλες τιμες για μελαμινη,βακελιτη,καπλαμα και ξυλο?

 

Σε μαραγκο εκανα προσφατα κουζινα απο βακελιτη 5,4 μετρα κατω ντουλαπια,6μετρα επανω ντουλαπια+κουτι ψυγειου στα 1200 ευρω(στη τιμη μεσα ειναι νεροχυτης,παγκος,μηχανισμοι συρταριων,μπαταρια,πομολα και εγκατασταση) εξτρα θα πληρωσω μονο τον απορροφητηρα 100 ευρω ,για παρομοια κουζινα απο ικεα ηθελα 2000+ευρω(χωρις την εγκατασταση) και απο leroy merlin παλι κοντα στα 2000 ευρω.Σε διαφορα μαγαζια που ρωτησα με κουζινες (ιταλικες κτλπ) παλι οι τιμες ηταν απο 2000 εως 4000(αναλογα το υλικο).

Τα ηλεκτρικα που διαλεξα εγω 800 ευρω ψυγειοκταψηκτη και 650 ευρω κουζινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι είδους κουζίνα θέλεις αλλά ρίξε μια ματιά και στα ΙΚΕΑ, κάπου είδα μια διαφήμιση για προσφορές - δώρα αλλά δεν συγκράτησα λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα μετρα?Απο τι υλικο αλλες τιμες για μελαμινη,βακελιτη,καπλαμα και ξυλο?

 

Οι ποιοτητες πανε με την σειρα που γραφεις??

Ενας γνωστος μου εβαλε μελαμινη και σε ενα χρονο ηταν χαλια.Σαν παγκο τι υλικο διαλεξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ποιοτητες πανε με την σειρα που γραφεις??

Ενας γνωστος μου εβαλε μελαμινη και σε ενα χρονο ηταν χαλια.Σαν παγκο τι υλικο διαλεξες?

 

Οι κατηγοριες υλικου για την ακριβεια ,οι ποιοτητες ειναι οπως και στο ξυλο υπαρχει το ακριβο και το φθηνο.Παντως στο σπιτι που νοικιαζα ειχε κουζινα μελαμινης 10 ετιας και ηταν σαν καινουρια.Βακελιτη παλι στου πεθερου το σπιτι απο το 96 και δεν ειχε θεματα.

Ο παγκος ειναι duropal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...