Προς το περιεχόμενο

Pop corn time


urbanLola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας! Εχω κατεβασει το pop corn time και θελω να δω ταινία! Τι ειναι το vpn που μου λέει? φανταζομαι κατι σαν αποκρυψη διευθυνσης ip? Πρέπει να πληρώσω? Παταω το continue και συνεχιζω αλλα μου λεει να αποκρυψω τη διευθυνση για ασφαλές κατεβασμα ή κατι τέτοιο Κινδυνευω απο κάτι? Δεν συνεχισα, το εκλεισα και δεν ειδα την ταινια φυσικα, ειχα διαβασει σε ενα σαιτ οτι καποιους τους εντοπισαν μεσω του ip

Τι να κάνω? Υ.πάρχει κατι δωρεαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να ειναι για ταχυτητα-η κατι αν εισαι μελος! Πατα continue και περιμενε να φορτωσει η ταινια!

δεν παιζει να βρω κανεναν μπελα δηλαδη ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να ειναι για ταχυτητα-η κατι αν εισαι μελος! Πατα continue και περιμενε να φορτωσει η ταινια!

που απαντάτε όταν δεν γνωρίζεται.

 

Γεια σας! Εχω κατεβασει το pop corn time και θελω να δω ταινία! Τι ειναι το vpn που μου λέει? φανταζομαι κατι σαν αποκρυψη διευθυνσης ip? Πρέπει να πληρώσω? Παταω το continue και συνεχιζω αλλα μου λεει να αποκρυψω τη διευθυνση για ασφαλές κατεβασμα ή κατι τέτοιο Κινδυνευω απο κάτι? Δεν συνεχισα, το εκλεισα και δεν ειδα την ταινια φυσικα, ειχα διαβασει σε ενα σαιτ οτι καποιους τους εντοπισαν μεσω του ip

Τι να κάνω? Υ.πάρχει κατι δωρεαν?

Εικονικό ιδιωτικό δίκτυο είναι και στο ζητάει για να πληρώσεις συνδρομή και να κάτεβάζεις ανώνυμα το προϊόν πειρατείας. Κοινώς η ερωτηση σου είναι οριακά προς τους κανόνες του φορουμ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εικονικό ιδιωτικό δίκτυο είναι και στο ζητάει για να πληρώσεις συνδρομή και να κάτεβάζεις ανώνυμα το προϊόν πειρατείας. Κοινώς η ερωτηση σου είναι οριακά προς τους κανόνες

 

..οκ.. δεν το ηξερα κ σε ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας! Εχω κατεβασει το pop corn time και θελω να δω ταινία! Τι ειναι το vpn που μου λέει? φανταζομαι κατι σαν αποκρυψη διευθυνσης ip? Πρέπει να πληρώσω? Παταω το continue και συνεχιζω αλλα μου λεει να αποκρυψω τη διευθυνση για ασφαλές κατεβασμα ή κατι τέτοιο Κινδυνευω απο κάτι? Δεν συνεχισα, το εκλεισα και δεν ειδα την ταινια φυσικα, ειχα διαβασει σε ενα σαιτ οτι καποιους τους εντοπισαν μεσω του ip

Τι να κάνω? Υ.πάρχει κατι δωρεαν?

Το vpn για να αποκρυψεις την ip σου οταν κατεβαζεις ταινιες/torrent/popcorn το χρειαζεσαι σε μερικες χωρες του εξωτερικου που κυνηγανε την πειρατεια.

Στην Ελλαδα δεν το χρειαζεσαι.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μπορεις να συνεχισεις χωρις το vpn, η επιλογη αυτη μαλλον ειναι για χωρες οπως η αγγλια

μπορεις επισης να κοιταξεις το kodi Που ειναι πιο καλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...