Προς το περιεχόμενο

Συναγερμος αυτοκινητου


hellojim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου χαλασε ο συναγερμος προσφατα... Αυτο που εγινε ειναι οτι σε ακυρες χρονικες στιγμες, ξεκλειδωνε το αμαξι λογω του συναγερμου, δλδ μια φορα το ειχα παρκαρισμενο εξω απο το σπιτι αναψαν τα αλαρμ, σαν να πατησα το κουμπι για να ξεκλειδωσει ενω δεν το ειχα πατησει, παω εξω και ηταν ξεκλειδωτο! Πηγα στο συνεργειο και μου απενεργοποιησε τον συναγερμο οποτε τωρα το κλειδωνω και παλι απο το χειριστηριο...

Ο συναγερμος που ειχα δεν ειχε δικο του χειριστηριο, επειδη ετσι αγοραστηκε, ειχαν συνδεσει το χειριστηριο του αυτοκινητου και με τον συναγερμο.

 

Ξερει κανενας ποσο κανει να αγορασω εναν καινουριο συναγερμο? Αυτος που ειχα ειχε αισθητηρες κινησης μεσα στο αμαξι, απο επιλογες δεν μπορουσα να ελεγξω τιποτα πχ ποσο ευαισθητος θα ειναι κτλ

Τωρα λογικα θα θελει παλι να μου βγαλουν αλλο κλειδι αν βαλω παλι της μανας του ή θα μου δωσουν χειριστηριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μας λες τι αμαξι εχεις κ χρονολογια , οταν ξεκλειδωνεις αν ο συναγερμος δεν δει ανοιγμα πορτας σε χχ sec ξανα οπλιζει κανονικα κ κλεινει ασφαλειες παλι, αν το προβλημα ειναι στην μοναδα του συναγερμου θα βτεις σχετικα φτηνα γιατι τα καλωδια , οπλισηη,αφοπλιση , ανοιγμα πορτας ,alarm κτλ τα χει μαζεμενα οποτε το κοστος πεφτει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...