Προς το περιεχόμενο

πληκτρολογιο zalman zm-k500


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πληκτρολογιο δουλευε κανονικα μεχρι που σημερα το πρωι το desktop αρχισε να βγαζει πως δεν ανταποκρινεται ! δοκιμασα ολες τις θυρες αλλα αυτο τα ιδια ! το βαζω μια στο λαπτοπ δουλεψε λιγο ! το βαζω στο πισι δουλευει κανα 15 και μετα παλι τπτ! ειναι αγορασμενο απο το e-shop αλλα εχω χασει την αποδειξη αλλα εχω το κουτι ! στο σιτε ελεγε πως συνοδευοταν με 2 χρονια εγγυηση ! θα το δεχτουν χωρις αποδειξη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' όσο γνωρίζω,κάνουν επανεκτύπωση απόδειξης(στο κατάστημα πατρών).

δεν νομίζω να έχεις κάποιο πρόβλημα,θα βρεθεί λύση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω γιατι απελπιστικα ! προχθες τελειωσα τον πυργο μου και 2 μερες δεν το χαρηκα

!


η παραγγελια ειχε γινει τηλεφωνικα αλλα ακομα νμζ εχω τον αριθμο παραγγελιας γραμμενο 

ειχα δωσει κινητο αν θυμαμαι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού την έκανες τηλεφωνικά, έχουν σίγουρα τα στοιχεία σου.

Θα τη βρουν.

Το πρόβλημα είναι συνήθως στις αγορές από το κατάστημα όπου κόβεται πολλές φορές αποδείξη στο όνομα "πελάτες λιανικής" κι έτσι αν δεν την έχεις, δε θα βρεθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα υπαρχει αριθμος παραγγελιας , αριθμος τηλεφωνου και ονοματεπωνυμο! δεν ειναι αρκετο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα υπαρχει αριθμος παραγγελιας , αριθμος τηλεφωνου και ονοματεπωνυμο! δεν ειναι αρκετο;

ειχα παραλαβει απο το καταστημα εδω στην πατρα αλλα η αγορα ηταν παραγγελια !

ευχαριστω ! θα ενημερωσω για την εξελιξη εντομεταξυ το πληκτρολογιο ειναι σχεδον αδουλευτο ! το ειχα παρει τον μαρτη αλλα λογο εξεταστικης και δουλειας ειναι σαν καινουργιο ! τι στο καλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...