Προς το περιεχόμενο

Η LG ανακοίνωσε το νέο LG U με οκταπύρηνη CPU και κάμερα 13 Megapixels


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ αν και δεν κάνω ποστ συχνά... απλά κάτι βρωμάει απο την μια η samsung να κανει πατατες με βομβες και απο την άλλη η lg ξαφνικα με υπερκοστολογημένα κινητά!! Μου φαίνετε οτι είναι όλα σαμποτάρισμα για να ανεβει και να γινει ναβαρχιδα αλλη εταιρεια ( huawei ) αλλά μπορεί να είναι (ιδέα μου) και να γινετε κατα (τύχη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Entry level smartphone με 300+ ευρω και συχνοτητα απο το 2012 και ενω υπαρχει το πραγματικο vfm entry level το lg k10 στα 130 ευρω διαθεσιμο επισης ? Εχουν παθει bootloop στο μυαλο εκει στην lg?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για την αγορά της Κορέας, οπότε μπορεί να ισχύει κάποιο ιδιαίτερο καθεστώς, αυτό μόνο μπορώ να σκεφτώ εντάξει είπαμε δεν είναι ηλίθιοι και εμείς οι έξυπνοι, έχουν και αυτοί ίντερνετ να δουν τί παίζει στην αγορά των smartphones. Για αυτούς που κράζουν την Lg σαν αξιοπιστία βασιζόμενοι στο bootloop. Είχε κανένας προσωπική εμπειρία με το Lg4. Γιατί μιλάμε για φοβερό κινητό σε πολλούς τομείς, και οκ ναι το έβγαλε αλλά μου άλλαξαν πλακέτα και από τότε όλα κομπλέ, και μάλιστα ήρθε κούριερ σπίτι το πήρε κούριερ ήρθε και το έφερε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Geo4ever Και η μπαταρια στο g4 ήταν ΑΘΛΙΑ μιλαμε σε βαθμό κακουργηματος το είχα πάρει για την κάμερα όπου είναι ακόμα και τώρα μια απο τις καλύτερες,αλλά δεν γίνεται να φοβάμαι μήπως τελειώσει η μπαταρια 6-7 το απόγευμα και τρέχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούτε 120 ευρώ δεν αξίζει το κινητό, αλλά λόγω ''ονόματος'' και καλά το κοστολογούν στα 260.Όσο υπάρχουν ΄΄κορόίδα΄΄ , οι εταιρείες θα κάνουν χρυσές μπίζνες.Η συσκευή απλά απευθύνεται σε ανίδεο αγοραστικό κοινό. Θα αγοράσει ποτέ ένας ψαγμένος αυτή την πατάτα για κινητό; Μόνο για γιαγιά κάνει να βγάζει το εγγονάκι της καμιά φωτό & για κλήσεις. Ξεπερασμένο σε όλα.Ανύπαρκτο. Κάτοχος δύο G2 που ήταν μύθος και ό,τι καλύτερο έβγαλε η LG , μαζί με το Optimus G E975 , πραγματικό διαμάντι , που επίσης το έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@lokopoko13 που να έβλεπες το g3. Μία μέρα έβγαζε να πω την αλήθεια και σε εμένα. Αυτό είναι το κόστος του να έχουν 2κ οθόνες τα κινητά τέλος πάντων για vfm κινητά πλέον μόνο xiaomi αλλά όχι και ότι η lg δεν έχει δείξει καλές προτάσεις και από από άποψης τιμολόγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κινητό δεν με ενδιαφέρει. Και δεν μπορώ να δω που είναι ο συνδυασμός σύγχρονου και κλασικού σχεδιασμού! Θα το έπαιρνα για δοκιμή μερικών ημερών, αν μου έδιναν και την κοπελίτσα για παρεούλα. Για να δίνω τις αναφορές μου περί του τηλεφώνου, μην σκεπτόσαστε πονηρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 πυρήνες... για να κάνει ό,τι κάνουν τα "μηλόφωνα" με 2!

 

iOS, ωέω!... Φτιάξτε ανάλογο λειτουργικό και μετά τα ξαναλέμε, που θέλουν hardware... σεληνακάτου τα Droid κινητά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...