Προς το περιεχόμενο

μολις εκανα restore απο το itunes και μου εβγαλε το iphone σας εχει προβλημα


kleanthis mpra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις εκανα restore απο το itunes και μου εβγαλε το iphone σας εχει προβλημα και κατι για σερβις.ομως κανει μια χαρα.τι ηταν αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα restore στο iPhone 6s μέσω των iTunes και.κατα τη διάρκεια της διαδικασίας μου εμφανίστηκε σε μια στιγμή στην οθόνη του λαπτοπ πως το iphone μου έχει πρόβλημα και χρειάζεται σέρβις.ομως το τηλέφωνο λειτουργεί κανονικά.μηπως ξέρεις τι μπορεί να είναι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα restore στο iPhone 6s μέσω των iTunes και κατα τη διάρκεια της διαδικασίας μου εμφανίστηκε καποια στιγμή στην οθόνη του λαπτοπ (μυνημα του iTunes νομίζω) πως το iphone μου έχει πρόβλημα και χρειάζεται σέρβις.ξερω πως σου εμφανίζει διαφορά errors κατά τη διαδικαςια Αυτή όμως το iPhone έχει πρόβλημα και χρειάζεται σέρβις έχει εμφανιςτει σε κανέναν;κατα τα αλλά το τηλέφωνο λειτουργεί κανονικά.μηπως ξέρεις τι μπορεί να είναι όμως αυτό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα!

1)βγαλε φωτο το error / service message.

2)ειχες κανει jailbreak πριν το update?

3)εχεις backup του κινητο σου? αν οχι παρε.

4)κανε restore σε DFU mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.επειδη είμαι καινούριος χρήστης iPhone και δε ξέρω και πολύ καλά από αυτά,μπορείς να μου εξηγήσεις τι είναι jailbreak και DFU mode?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς το ίδιο έπαθα κι εγω χτες.Αγορασα το iPhone 7 και οταν το όρισα ως το παλιό μου iPhone περάστηκαν τα παντα εκτός απο τις εφαρμογές.Μετα μου έβγαλε οτι μια νέα έκδοση ειναι διαθέσιμη, έβαλα να κανω το update μέσω των iTunes κι απο εκει και πέρα άρχισε ακριβώς το ίδιο πρόβλημα μ αυτο που αναφέρεις.Μου έλεγε να κανω restore, το εκανα και παλι απο την αρχή και στο τέλος που έβγαλε ένα μηνυμα οτι πρέπει να απευθυνθώ στο τεχνικό τμήμα καθώς το κινητό χρειάζεται σερβις (2-3 ωρών κινητό)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fotis_k στο μυνημα αυτό έγραφε επιπλέον και κάποιον αριθμό η μόνο αυτό το iPhone σας έχει πρόβλημα και χρειάζεται service?Απευθυνθηκες σε κάποια αντιπροςωπεια η έχεις κάποια πληροφορία για το τι μπορεί να είναι;μετά το restore η συσκευή δουλεύει εντάξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...