Προς το περιεχόμενο

καλησπερα ψανω 2 *4 8gb ram sta 1600


life is music

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε .λιγες μερες θα παρω την h97pro 4 γ σοκετ 1150 και ψαχνω γ 2 4αρες μνημες εχω κοιταξει αυτες εδω

skroutz.gr

 

/s/2767537/Crucial-Ballistix-Sport-8GB-DDR3-1600MHz-BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU.html και αυτές εδώ

http://www.skroutz.gr/s/3688800/Corsair-Vengeance-Pro-8GB-DDR3-1600MHz-CMY8GX3M2A1600C9B.html

ποιες από της δυο μνημες να παρω  kai δευτερων εχετε καμοια άλλη να πρωτηνεται

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε τις ballistix, από ταχύτητα είναι στα ίδια με τις vengeance, ωστόσο οι ballistix είναι πολύ πιο χαμηλές, σχεδόν low profile και αυτό δίνει την δυνατότητα να μπει ογκώδης ψύκτρα δίχως να εμποδίζουν οι μνήμες ! Ήμουν και εγώ σε παρόμοιο δίλημμα όταν επρόκειτο να αγοράσω μνήμες, μου άρεσαν τρελά οι sniper της g.skill αλλά προτίμησα τις ares που ήταν low profile μιας και είχα βλέψεις για μεγάλη αερόψυκτρα και ναι αξίζει πραγματικά να θυσιάσεις την ομορφιά για πρακτικότητα παίρνοντας low profile.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε τις ballistix, από ταχύτητα είναι στα ίδια με τις vengeance, ωστόσο οι ballistix είναι πολύ πιο χαμηλές, σχεδόν low profile και αυτό δίνει την δυνατότητα να μπει ογκώδης ψύκτρα δίχως να εμποδίζουν οι μνήμες ! Ήμουν και εγώ σε παρόμοιο δίλημμα όταν επρόκειτο να αγοράσω μνήμες, μου άρεσαν τρελά οι sniper της g.skill αλλά προτίμησα τις ares που ήταν low profile μιας και είχα βλέψεις για μεγάλη αερόψυκτρα και ναι αξίζει πραγματικά να θυσιάσεις την ομορφιά για πρακτικότητα παίρνοντας low profile.

 

και μενα π αρεσουν η g.skill αλλα πανάκριβες ρε παιδι μ και μαλλον  στης crucial θα παμε εσυ εχεις καποια άλλη να μου πρωτινεις και να είναι σε νορμαλ τιμη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ballistix που λέμε είναι μονόδρομος σε αυτά που θες, η καλύτερη δυνατή λύση χωρίς να κοστίζουν μια περιουσία, σε ταχύτητα είναι εξίσου καλές με οποιεσδήποτε άλλες 1600 mhz cl9 ακόμη και από g.skill με τα ίδια specs. Την περίπτωση με τις μνήμες μου την έθεσα σαν παράδειγμα για να τονίσω ότι οι χαμηλές σε ύψος μνήμες αξίζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ballistix που λέμε είναι μονόδρομος σε αυτά που θες, η καλύτερη δυνατή λύση χωρίς να κοστίζουν μια περιουσία, σε ταχύτητα είναι εξίσου καλές με οποιεσδήποτε άλλες 1600 mhz cl9 ακόμη και από g.skill με τα ίδια specs. Την περίπτωση με τις μνήμες μου την έθεσα σαν παράδειγμα για να τονίσω ότι οι χαμηλές σε ύψος μνήμες αξίζουν.

σε ευχαριστω πολύ γ της συμβουλες καλη  συνεχεια να εχεις ..όμως εχω και μια άλλη ερωτηση εχω κοιταξει δυο ψυκτρες αυτην εδώ

 

http://www.skroutz.gr/s/7619822/Arctic-Freezer-I32.html#specs και αυτην εδω

http://www.skroutz.gr/s/7619767/Arctic-Freezer-A32.html .Ποια απο της δυο να παρω γ να κανω οβερκλοκ τον g3258

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κατάλληλη ενότητα για αυτό που θες, δεν υπάρχει λόγος σε κάθε θέμα που ανοίγεις να ρωτάς έπειτα κάτι που δεν ταιριάζει με τον τίτλο του θέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κατάλληλη ενότητα για αυτό που θες, δεν υπάρχει λόγος σε κάθε θέμα που ανοίγεις να ρωτάς έπειτα κάτι που δεν ταιριάζει με τον τίτλο του θέματος.

 

ok sorry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...