Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ SMARTPHONE 100euro BUDGET


delpetro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ψαχνω για σμαρτφονε κ επιδη το budget ειναι low σκεφτομουν για κανα κινεζια.το κινητο που ψαχνω 8ελω να εχει αυτονομια μια μερα με μετρια χριση.και καμια σελιδα στο ιντερνετ.κ να εχει μια μετρια καμερα.παρακαλω οπιοσ απαντιση στο ποστ μου 8ελω να ξερει τα κινητα που μου προτινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το budget ειναι 100 ευρο δεν 8α τα χαλασουμε για κατι ψιλα.ο8ονη απο 4.7 εως 5.7 οχι ντουαλ σιμ.να ειναι αντροιτ κ οσο το καλυτερο να εχει ευκολο μενου. Το κινητο 8α εχει ελαφρια χρηση για καμια σελιδα στο ιντερνετ αυτο.απλα δεν 8ελω να κολαει στο μενου κ να εχει μια μετρια καμερα. αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπος να να ανεβενα λιγο να παω στο ε3 που ειναι πιο καινουργιο η στο lg k8 η να παο στο ε2? Δεν μ αρεσουν πολυ τα στατσ του ε2 καλυτερο δεν πρεπει να ναι το ε3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανει 140 ευρο ειναι πολα τα λεφτα!ασε που θελω να εχει μενυ ελληνικα.γιατι μανα μου το 8ελω να της στελνουν καμια φωτο να βλεπει κανα βιντεο κ λιγο ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα λες χρήματα 100€ και δεν θα τα χαλασουμε γ κάτι ψιλά.

 

Δες τα +40€ που σου λεω ότι θα πάρεις για αυτά τα χρήματα κινηταρα που θα κάνει τα πάντα.

 

Πάντως να ξέρεις θα βάλεις μερικα €€€ παραπάνω αλλά θα αξίζει το κάθε ευρώ που εβαλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανει 140 ευρο ειναι πολα τα λεφτα!ασε που θελω να εχει μενυ ελληνικα.γιατι μανα μου το 8ελω να της στελνουν καμια φωτο να βλεπει κανα βιντεο κ λιγο ιντερνετ

Σε αυτη την περιπτωση-ειδικα εαν θα θελε να "tabletιζει" lumia 640 xl.

Αν οπωσδηποτε android, παρε της το zte flex 6. Ισαξιο με τα xiaomi μονο που δεν εχει 2 sim,2gb αντι 3gb ram και μικροτερη μπαταρια στο 120ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια εχει ελληνικα απο μονο του καποια εκδοση του?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...