Προς το περιεχόμενο

Samsung 40es8000 σε δωμάτιο...


mgs4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρέθηκε από δώρο η εν λόγω τηλεόραση (40" ) στην κατοχή μου από κληρωση!!!

 

Δεν θέλω να μου πείτε αν η τηλεόραση είναι καλη η κακή όσον αφορά τα χαρακτηριστικά της ή την ποιότητα της!!!

 

 

Αυτό που θέλω να μου πείτε είναι αν είναι too much για να μπει στο δωμάτιο μου. Μην κουράζει ή στραβωθούμε κιόλας λόγω ιντσών στο χώρο αυτό!!!

 

Τετραγωνικά δωματίου δε γνωρίζω, χώρος υπάρχει πάντως άνετα για την τηλεόραση. Περίπου η απόσταση από την tv μέχρι το κρεβάτι ή το γραφείο είναι 2.5 - 3 μέτρα..

 

Μια 30αρα crt που έχω τώρα μου φαίνεται αρκετά μικρή και για τα σκουπίδια μπροστά της....

 

Θα ήθελα λοιπόν την άποψη σας...

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρέθηκε από δώρο η εν λόγω τηλεόραση (40" ) στην κατοχή μου από κληρωση!!!

 

Δεν θέλω να μου πείτε αν η τηλεόραση είναι καλη η κακή όσον αφορά τα χαρακτηριστικά της ή την ποιότητα της!!!

 

 

Αυτό που θέλω να μου πείτε είναι αν είναι too much για να μπει στο δωμάτιο μου. Μην κουράζει ή στραβωθούμε κιόλας λόγω ιντσών στο χώρο αυτό!!!

 

Τετραγωνικά δωματίου δε γνωρίζω, χώρος υπάρχει πάντως άνετα για την τηλεόραση. Περίπου η απόσταση από την tv μέχρι το κρεβάτι ή το γραφείο είναι 2.5 - 3 μέτρα..

 

Μια 30αρα crt που έχω τώρα μου φαίνεται αρκετά μικρή και για τα σκουπίδια μπροστά της....

 

Θα ήθελα λοιπόν την άποψη σας...

 

Ευχαριστώ.

 

Δε θα στραβωθεις αλλα 2.5 με 3 μετρα θες απο 50 και ανω για τις σημερινες αναλυσεις.

Καποτε βλεπαμε σε 26αρα απο τα 4 μετρα οκ..

Αν ειναι δωρο δεν εχασες και τιποτα αν δε σου κανει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά μου κάνει δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις για το δωμάτιο. Δείχνει οκ, ούτε κουράζει ούτε με ενοχλεί κάτι, είναι και ψηλοταβανο το δωμάτιο οπότε κομπλέ!

 

Πάνω από 40"-42" επίσης δύσκολα θα πήγαινα για δωμάτιο πάντα... Στο σαλόνι έχω μια 50αρα ...

 

Τεσπα σε ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...