Προς το περιεχόμενο

nvidia 9800gtx kai reuma


wufukid

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδω μεσα κανεις δε θα σου προτεινει φτηνιαρικο τροφοδοτικο διοτι δεν θελει να σε παρει κανεις στο λοαιμο του αν γιενι κατι. Τα φτηνιαρικα τροφοδοτικα δεν παρεχουν προστασια στον υπολογιστη σε περιπτωση πυο συμβει κατι. Μπορει δηλαδη ενα κακο τροφοδοτικο να σου καψει και τον υπολοιπο υπολογιστη.

 

Η δικη μου απορια ειναι γιατι θες τοσο πολυ αυτη την κρατα γραφικων? μπορει να παιξει μονο πολυ παλια παιχνιδια ικανοποιητικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω μεσα κανεις δε θα σου προτεινει φτηνιαρικο τροφοδοτικο διοτι δεν θελει να σε παρει κανεις στο λοαιμο του αν γιενι κατι. Τα φτηνιαρικα τροφοδοτικα δεν παρεχουν προστασια στον υπολογιστη σε περιπτωση πυο συμβει κατι. Μπορει δηλαδη ενα κακο τροφοδοτικο να σου καψει και τον υπολοιπο υπολογιστη.

 

Η δικη μου απορια ειναι γιατι θες τοσο πολυ αυτη την κρατα γραφικων? μπορει να παιξει μονο πολυ παλια παιχνιδια ικανοποιητδεν εχ

 

εδω μεσα κανεις δε θα σου προτεινει φτηνιαρικο τροφοδοτικο διοτι δεν θελει να σε παρει κανεις στο λοαιμο του αν γιενι κατι. Τα φτηνιαρικα τροφοδοτικα δεν παρεχουν προστασια στον υπολογιστη σε περιπτωση πυο συμβει κατι. Μπορει δηλαδη ενα κακο τροφοδοτικο να σου καψει και τον υπολοιπο υπολογιστη.

 

Η δικη μου απορια ειναι γιατι θες τοσο πολυ αυτη την κρατα γραφικων? μπορει να παιξει μονο πολυ παλια παιχνιδια ικανοποιητικα.

 

Δεν εχω καθολου καρτα γραφικων οταν το εφτιαξα π ειχε καει αυτη π ειχα και απλα ετυχε και μου δωσανε αυτη και επειδι δεν εχω χρηματα για πολλα πραγματα ψαχνομαι,γιατι και πλεον με ddr2 δεν κανεις και πολλα πραγματα πρεπει να τα αλλαξεις ολα,αλλα δεν ειμαι και τοσο gamer.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/8202998/NOD-PSU-106.html αυτο εδω? βλεπω οτι εχει την θεση,γενικα ψαχνω κατι οικονομικο :/

 

Αλλο οικονομικό και άλλο αχρηστο....

 

Το συγκεκριμένο είναι σην κατηγορία αχρηστο....

 

Το φθηνοτερο που μπορεις να παρεις είναι αυτό....

http://www.skroutz.gr/s/9777439/EVGA-Power-Supply-500W.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εδω μεσα κανεις δε θα σου προτεινει φτηνιαρικο τροφοδοτικο διοτι δεν θελει να σε παρει κανεις στο λοαιμο του αν γιενι κατι. Τα φτηνιαρικα τροφοδοτικα δεν παρεχουν προστασια στον υπολογιστη σε περιπτωση πυο συμβει κατι. Μπορει δηλαδη ενα κακο τροφοδοτικο να σου καψει και τον υπολοιπο υπολογιστη.

 

Η δικη μου απορια ειναι γιατι θες τοσο πολυ αυτη την κρατα γραφικων? μπορει να παιξει μονο πολυ παλια παιχνιδια ικανοποιητδεν εχ

 

εδω μεσα κανεις δε θα σου προτεινει φτηνιαρικο τροφοδοτικο διοτι δεν θελει να σε παρει κανεις στο λοαιμο του αν γιενι κατι. Τα φτηνιαρικα τροφοδοτικα δεν παρεχουν προστασια στον υπολογιστη σε περιπτωση πυο συμβει κατι. Μπορει δηλαδη ενα κακο τροφοδοτικο να σου καψει και τον υπολοιπο υπολογιστη.

 

Η δικη μου απορια ειναι γιατι θες τοσο πολυ αυτη την κρατα γραφικων? μπορει να παιξει μονο πολυ παλια παιχνιδια ικανοποιητικα.

 

Δεν εχω καθολου καρτα γραφικων οταν το εφτιαξα π ειχε καει αυτη π ειχα και απλα ετυχε και μου δωσανε αυτη και επειδι δεν εχω χρηματα για πολλα πραγματα ψαχνομαι,γιατι και πλεον με ddr2 δεν κανεις και πολλα πραγματα πρεπει να τα αλλαξεις ολα,αλλα δεν ειμαι και τοσο gamer.

 

 

 

 

 

μια gt740 αποδιδει οσο η 9800 χωρις να χρειαζεται εξτρα τροφοδοσια. Μηπως να κοιταξεις καμια τετοια? το pc σου τραβαει μεχρι gtx750

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω μυριζομε οτι αυτος που μ εκανε δουλεια με κοροιδεψε γιατι σημερα δν ανοιγει μαλλον σκληρος ..δεν αντεχω αλλο θελω να το φτιαξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν δεν παρεις αλλη καρτα που σου λενε πιο πανω τα παιδια για να καιει λιγοτερο ρευμα, πρεπει οπωσδηποτε να αλλαξεις τροφοδοτικο γιατι αλλιως το note 7 δεν θα ειναι τιποτα μπροστα στο δικο σου δημιουργημα!!! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...