Προς το περιεχόμενο

blackberry Z30 Πρόβλημα με Viber και άλλες εφαρμογές...


xanthos_4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,
έχω στα χέρια μου, αγορασμένη από το Σκρουτζ, μια συσκευή της Blackberry το Z30 και εξ αρχής αντιμετώπισα και εξακολουθώ μέχρι και σήμερα να αντιμετωπίζω πρόβλημα με διάφορες εφαρμογές όπως για παράδειγμα το Viber. Στην αρχή όταν πρωτοάνοιξα την συσκευή προσπάθησα να κατεβάσω τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ πιο πολύ και φυσικά η πρώτη ήταν το Viber. Στην αρχή κατέβηκε(από το store της Blackberry), εγκαταστάθηκε την άνοιξα και όλα ωραία. Όμως μετά κατάλαβα ότι μπορώ να κατεβάσω και να εγκαταστήσω κι άλλες εφαρμογές αλλά από το google store. Οπότε κατέβασα το google store και από εκέι κατέβασα όλες τις εφαρμογές που χρειαζόμουν όπως και το viber. Διέγραψα το viber που είχα εγκατεστημένο από το blackberry world και πήγα να το ξανά εγκαταστήσω από το google store όμως ποτέ δεν άνοιγε. Προσπάθησα να το ξανακατεβάσω από το blackberry world αλλά δεν κατέβαινε καν. Από το amazon store κατέβαινε αλλά δεν άνοιγε κι εγώ και το κινητό μου έχουνε φάει σκάλωμα. Τι μπορεί να φταίει τα έχω ψάξει όλα σχεδόν στο ίντερνετ αλλά δεν έχω καταφέρει να το λύσω το πρόβλημά μου. Το ίδιο ισχύει και με άλλες εφαρμογές όπως ας πούμε με το here maps κατεβαίνει, εγκαθίσταται αλλά δεν ανοίγει. :shock:  :shock:  :shock:  :wacko:  :wacko:  :wacko:     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε μου.Κατεχω και εγω το συγκεκριμενο κινητο.Ειναι λογω της μη συνεργασιας της blackberry με το viber πριν λιγογυς μηνες...παρολα αυτα υπαρχει λυση.Θα διαγραψεις οτι εφαρμογη viber υπαρχει και θα κατεβασεις την παλια εκδοση απο την αμαζον εφαρμογη του κινητου...θα δουλεψει ρολοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλτατε! Έχω δοκιμάσει τα πάντα και εκνευρίστηκα γιατί όλοι μιλάνε για ένα σπουδαίο κινητό ισάξιο του iPhone κι εγω απορώ γιατί δεν μπορώ να κάνω απλά πράγματα όπως κάνω σε άλλα κινητά! Τα έχω διαγράψει όλα τα viber απο οποιοδήποτε store μέχρι και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων έκανα αλλά μάταια !
Θα τραβήξω βίντεο για να καταλάβετε τι συμβαίνει κι ίσως έτσι σας βοηθήσω περισσότερο!


Θα ξανα προσπαθήσω βέβαια έτσι όπως το είπες και θα επανέλθω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε μου.Κατεχω και εγω το συγκεκριμενο κινητο.Ειναι λογω της μη συνεργασιας της blackberry με το viber πριν λιγογυς μηνες...παρολα αυτα υπαρχει λυση.Θα διαγραψεις οτι εφαρμογη viber υπαρχει και θα κατεβασεις την παλια εκδοση απο την αμαζον εφαρμογη του κινητου...θα δουλεψει ρολοι...

 Το ξαναδοκίμασα και δεν πέτυχε. Πήγα και το κατέβασα από το amazon store και το εγκατέστησα και όταν πάω να το ανοίξω προσπαθεί να το ανοίξει και πετάγεται εκτός δεν το ανοίγει καν. Τι μπορώ να κάνω έχω εκνευριστεί πάρα πολύ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...