Προς το περιεχόμενο

Αγορά smartwatch, γνωμες


gldjole

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο,

 

Θέλω να αγοράσω smartwatch και θα ήθελα την βοήθεια σας.

Αρχικά είμαι κάτοχος Samsung galaxy s7 edge και θέλω ένα smartwatch που να έχω δυνατότητα να απαντάω στις κλήσεις απευθείας στο ρολόι δεν θέλω να ξεφύγω πάνω από 190€.

Έχω δει το Sony smartwatch 3 και τα pebble που καλύπτουν τα θέλω μου και μου αρέσουν εμφανισιακά.

Γνωρίζει κάποιος αν είναι λειτουργικά με την συσκευή κινητού που έχω (για όλες τις λειτουργίες που μπορούν να προσφερουν)??

 

Ακούω γνώμες για να καταλήξω επιτέλους.

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια εκ των προτέρων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ εγώ θα σου προτείνω να βάλεις λίγα χρήματα ακόμη και να πάρεις ένα κανονικό ρολόι που πίστεψε με θα το χαρείς πολύ περισσότερο.

Τα smartwatch είναι μόδα που δεν έπιασε καθόλου, πώς να το κάνουμε…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω μαζί σου φίλε bromiaris αλλά χρειάζεται γιατί είμαι πολλές ώρες πάνω στο μηχανάκι και θέλω να έχω επαφή με το κινητό μου χωρίς να χρειάζεται να το μπαίνω-βγάζω συνεχώς. Περισσότερο για τις κλήσεις όπως έγραψα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εννοείται ότι ένα κλασικό ρολόι δεν μπορεί να αντικατασταθεί από smartwatch.....

 

Σου προτείνω pebble time από Amazon όμως που ειναι φτηνότερο.....Από θέμα λειτουργιών είτε ios είτε android κάνουν αυτά που ψάχνεις και το pebble έχει αρκετά μεγάλη κοινότητα από πίσω...

 

https://www.amazon.de/Pebble-Time-Smart-Watch-schwarz/dp/B0106IS5XY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1477745085&sr=8-1&keywords=Pebble%2Btime&th=1

Επεξ/σία από manousos82003
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...