Προς το περιεχόμενο

Windows 10 Education


spyros__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια! Εχω κατεβασει τα windows 10 education 32bit απο το web store του πανεπιστημιου πειραια. Επειδη θα αναβαθμισω το pc μου, θελω τα 64bit, για τα οποια λογικα θα ισχυει το υπαρχον κλειδι. Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να βρω απο που θα τα κατεβασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφέρεσε στη σελιδα του dream εχει μεσα και τις 2 εκδοσεις και 32 κ 64

Ναι αλλα επειδη εχω κατεβασει τα 32bit δε με αφηνει να κατεβασω τα 64. Μπορω να τα κατεβασω απο καπου αλλου?

 

Και για ποιον λόγο κατεβάζεις την εκπαιδευτική έκδοση και όχι την κανονική είτε σε home ή pro?

μονο αυτα εδινε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο αυτα εδινε..

 

Αγαπητέ λογικά είσαι φοιτητής. Σωστά? Γιατί δεν «αγοράζεις» δωρεάν και νόμιμα πχ Win 8.1 pro για να πάρεις το νόμιμο κλειδί και εσύ να εγκαταστήσεις τα Win 10 pro χ64 και να τα ενεργοποιήσεις με το κλειδί των 8.1 αφού ακόμη και σήμερα γίνεται η δωρεάν αναβάθμιση σε 10?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ λογικά είσαι φοιτητής. Σωστά? Γιατί δεν «αγοράζεις» δωρεάν και νόμιμα πχ Win 8.1 pro για να πάρεις το νόμιμο κλειδί και εσύ να εγκαταστήσεις τα Win 10 pro χ64 και να τα ενεργοποιήσεις με το κλειδί των 8.1 αφού ακόμη και σήμερα γίνεται η δωρεάν αναβάθμιση σε 10?

Γιατι ολες τις οι 64bit εκδοσεις που εδινε χρησιμοποιουνται.. Μολις ρωτησα και στο forum της microsoft, αλλα σιγα μη γνωριζουν για τη συγκεκριμενη εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...