Προς το περιεχόμενο

στοκ εφαρμογη καμερας στο LG g4


nikolakakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει παρατηρησει κανεις αλλος οτι οι φωτο της μπροστα καμερας απο την στοκ εφαρμογη ειναι πολυ "φτιαγμενες" ακομα και με το φιλτρο τερμα χαμηλωμενο?

Αναγκαζομαι πολλες φορες να μπαινω στο σναπτσατ για να χρησιμοποιω την μπροστινη καμερα παρολο που πεφτει η αναλυση, γιατι φαινονται πιο φυσικες οι φωτογραφιες.

Αν οντως ισχυει, υπαρχει τροπος να το αποφυγουμε μεσω καποιας ρυθμισης γιατι απ'οτι εχω δει οι αλλες εφαρμογες απο πλευ στορ δεν εκμεταλλευονται πληρως τις δυνατοτητεςτης καμερας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παρατηρησει κανεις αλλος οτι οι φωτο της μπροστα καμερας απο την στοκ εφαρμογη ειναι πολυ "φτιαγμενες" ακομα και με το φιλτρο τερμα χαμηλωμενο?

Αναγκαζομαι πολλες φορες να μπαινω στο σναπτσατ για να χρησιμοποιω την μπροστινη καμερα παρολο που πεφτει η αναλυση, γιατι φαινονται πιο φυσικες οι φωτογραφιες.

Αν οντως ισχυει, υπαρχει τροπος να το αποφυγουμε μεσω καποιας ρυθμισης γιατι απ'οτι εχω δει οι αλλες εφαρμογες απο πλευ στορ δεν εκμεταλλευονται πληρως τις δυνατοτητεςτης καμερας.

Εγώ έχω παρατηρήσει ότι στις άκρες κάνει κάτι σαν να τις τραβάει και βγαίνουν παραμορφωμένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω παρατηρήσει ότι στις άκρες κάνει κάτι σαν να τις τραβάει και βγαίνουν παραμορφωμένες.

επειδη το εχω στειλει στο σερβις, οταν ερθει θα ποσταρω δυο φωτο μια απο το σναπ και μια απο την εφαρμογη της καμερας για να δεις τι εννοω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...