Προς το περιεχόμενο

Windows 7


GamerDesigner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!!

Κουνηθικε ο σταθερος μου υπολογιστης οταν ηταν κλειστος και την επομενη μερα που το ανοιξα εκανε εκκινηση bios και μετα εγγραφε η οθονη windowd να επιλεξω και να πρωχωρησω δεν προχωρησε στα windows αλλα με πεταξε σε μια μαυρη οθονη που ελεγε...

Κανονικη λειτουργια

Κανονικη λειτουργια και επαληθευση

 

Και δεν "ακουγε"ουτε το πληκτρολογιο για να επιλεξω ενα απο τα δυο το μονο που ειχε ηταν ενα χρονομετρο μηδενιστηκε και πηγε στην πρωτη επιλογη,μετα με πεταξε σε μια αλλη μαυρη οθονη και ελεγε κατω κατω μια μπαρα ηταν και φορτωνε και ελεγε

Γινεται ανακτηση δεδομενων*

Και αφου φορτωσε με πεταξε σε μια αλλη οθονη σαν κ αυτην οταν κανουμε εγκατασταση τα windows...

Συγγνωμη για τα ορθογραφικα μου

Βοηθηστε με!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις διαφορους τροπους να παρεις τα δεδομενα αν δεν βιαστεις χωρις να μπεις σε διαδικασια ανακτησης.. ξεκινα πρωτον εφοσον το εχειςς κλεισει να δεις εαν με f8 στην εκκινηση θα καταφερεις να μπεις σε ασφαλη λειτουργια να παρεις τα δεδομενα σου σε εξωτερικο και μετα πειραματιζεσαι να δεις τι εχει συμβει και το στηνεις..

 

"Κουνηθικε ο σταθερος μου υπολογιστης οταν ηταν κλειστος.." συνηθως συμβαινει εαν εχει μηχανικο δισκο με λειτουργικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δοκιμασα με F8 αλλα το πληκτρολογιο ειναι κλειστο(εχω δει ολες τις θυρες ειναι ενταξει)για να μπορεσω να προχωρησω μεσω F8 και βγαζει μεταβτην εμφάνιση του Bios αυτό το μηνυμα

 

'Scan Devices Please Wait'

No Raid

Ctrl10 Master

Ctrl10 Master

---------------

Στην επομενη μαυρη οθονη

Αποκατασταση σφαλματον των Windows

Η εκκινηση των Windows απετυχε αυτο μπορει να οφείλεται σε καποια αλλαγη στο υλικο η στο λογισμικο

1)Εκκίνηση και επιδιόρθωση

2)Κανονικη Εκκινηση

Το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να επιλεξω γτ δεν ειναι ανοιχτό το πληκτρολογιο,επισης πως μπορω να δω αν διαβαζει όντως τον σκληρό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)το δισκο το διαβαζει εαν εννοεις αυτο.. απο εκει παιρνεις τις επιλογες.

2)εαν ειναι usb το πλη/ο αποσυνδεσε το και ξανα συνδεσετο ,, εαν δεν το δει δαλε το με adaptoraki usb/ps2 ολο και καπου θα εχεις λογικα..

----------------------------------------------

επελεξε option 2 μπει στα windows..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...