Προς το περιεχόμενο

Αγορα Xiaomi Redmi 3s διευκρινησεις


Kingster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη εχω διαβασει πολλα για τα κινεζικα κινητα (κατι για το 800mhz αν θυμαμαι καλα) θα ηθελα να μου πειτε αν οντως υπαρχει προβλημα (whats up εχω).
Θα κανω την αγορα απο δω:
http://www.e-shop.gr/kinito-xiaomi-3s-redmi-dual-lte-16gb-white-silver-p-TEL.090370

 

Θεωρειται αν οχι το καλυτερο ενα απο τα καλυτερα value for money κινητα. Ελπιζω να μου αντεξει κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμαμου καισας απασχολω με νεο τοπικ ειναι οτιδεν γνωριζω ουτε τα βασικα απο δικτυα και μπαντες. Αλλα εστω οτι το προσπαθω εγω και το ψαχνω, για αρχη εκει που λεει χωρα τιβαζω? Ή πολυ απλα αν καποιος αφιερωσει 30 δευτερα να δει αν το συγκεκριμενο μοντελο θα βγαζει προβλημα με το πολυσυζητημενο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη αυτο με την 800αρα εχει γινει μεγαλη γκρινια θα πω το εξης.2G και 3G θα εχεις κανονικοτατα παντου απο ολες,ακομα και απο Wind.Η κοσμοτε ακομα και στα βουνα να εισαι εχει 4G 1800.Στην εγνατια μεσα στα τουνελ της Καβαλας ειχα 4G 1800 και εως Αλεξανδρουπολη ειχε καλυψη κανονικοτατα.800 τωρα βαζει και το ιδιο ισχυει με την Vodafone,οπου ο πατερας μου εχει RN3 με τον Helio X10.Θεσσαλονικη και εκτος εχει 4G απλα οχι παντου.Μεγαλο προβλημα θα εχεις με την Wind,η οποια στηνει μονο σε 800 κυριως για να μεγαλωσει την καλυψη και αν αναβαθμισει ποτε ξανα θα βαλει 1800/2600.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...