Προς το περιεχόμενο

Επισκευή Ταμπλετ


Liam Lawrence

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια, το ειχα γραψει πριν 4 μηνες για ενα ταμπλετ της σαμσουνγκ. Ειχα παει στην αντιπροσωπεια και μου ελεγαν θελει αλλαγη η "πλακετα",οτι κοστιζει οσο το ταμπλετ και οτι συμφερει να παρω καινουριο. Αυτα στο Χαϊδάρι και μου ειχαν παρει και 10ε για τον ελεγχο και μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντιπροσωπια πας μονο οταν εισαι εντος εγγυησης.τι περιμενες;να λανουν ελεγχο τσαμπε;ειδικα η σαμσουγκ,ειναι γνωστο οτι δεν επισκευαζει ουτε αντικαθιστα επιμερους κομματια.ολοκληρο τμημα αλλαζει,ακομη πχ και για αποκολλημενο βυσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν αφορα επωνυμη μπαταρία ,Ebay απο Ευρωπαικο προμηθευτή ,και φερνει και απο Κίνα .Θεματα συμβατοτητας .Ο Δησιος είναι πιο ακριβός και έχει ρίξει τη ποιοτητα σε μη επωνυμα προιόντα .Βεβαια δίνει εγγυηση καλης λειτουργίας με ορους ,αλλα τι να την κανεις αν στο χρονο χαλασει αμεσως.

απλα ο δησιος ειναι η μονη ευκολη λυση αν καποιος δεν θελει να παρει απο εξωτερικο

 

Ρε παιδια, το ειχα γραψει πριν 4 μηνες για ενα ταμπλετ της σαμσουνγκ. Ειχα παει στην αντιπροσωπεια και μου ελεγαν θελει αλλαγη η "πλακετα",οτι κοστιζει οσο το ταμπλετ και οτι συμφερει να παρω καινουριο. Αυτα στο Χαϊδάρι και μου ειχαν παρει και 10ε για τον ελεγχο και μονο.

γενικως αμα βγει εκτος εγγυησης ή το φτιαχνεις εσυ ή σε κανα της γειτονιας .αλλιως απλα καινουριο.το κοστος που ζητανε ειναι μεγαλο και δεν αξιζει γιατι περα απο την εγγυηση για το εξαρτημα δεν θα παρεις αλλη εγγυηση για το υπολοιπο οποτε μετα μπορει να χαλασει κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...