Προς το περιεχόμενο

λάστιχα NEXEN N FERA SU4


vtiiii

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα εχει βάλει κανεις τα συγκεκριμένα λάστιχα.δεν με ενδιαφέρουν άλλες μάρκες απλώς αν τα εχει βάλει κανεις και να μου πει εντυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα εχω εγω για καλοκαιρινα λαστιχα ( radial A/T ), στο στεγνο την παλευουν, στο βρεγμενο το αυτοκινητο δεν μπορει να παει ευθεια με τιποτα

 

επελεξε κατι καλυτερo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ειναι τόσο χαλια όπως λες πώς και τα έβαζε η audi στα αυτοκίνητα της??

 

μόνος σου το είπες...για να τα βάζει η audi (και η κάθε αντιπροσωπεία στην Ελλάδα στα αυτοκίνητα που εισάγει) φαντάσου...

επίσης πάει ανάλογα το μοντέλο...άλλο το a1 άλλο το r8...το ότι το επέλεξε η κάθε audi δεν σημαίνει ότι είναι και καλό..

 

ωστόσο όχι δεν τα έχω βάλει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω διαβάσει και αρκετές κριτικές απο το εξωτερικό που το έβγαζαν πολύ καλο λάστιχο και μάλιστα αν υα ξανα άλλαζαν λάστιχα πάλη αυτα θα έβαζαν και με αυτο αφορμή ρώτησα για τα συγκεκριμένα λάστιχα.μήπως παίζουν ρόλο η διάσταση π.χ σε 18" να ειναι όντος πολύ καλα λάστιχα και σε 16" να μην ειναι?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πια νεξεν γελαει ο κοσμος....

αν εχεις κανενα ματιζ 10ετιας οκ, αλλα αν θες να οδηγας πας σε κατι ανωτερο....

εγιναν λαστιχα και τα νεξεν :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σημερα το πρωι συναδελφος με νεξεν σε ανηφοριτσα και λιγο νερο σπινιαρε και αντι να παει μπροστα πηγαινε πισω...αναγκαστηκε να παει απο αλλου για να συνεχισει...

8 μηνων λαστιχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σημερα το πρωι συναδελφος με νεξεν σε ανηφοριτσα και λιγο νερο σπινιαρε και αντι να παει μπροστα πηγαινε πισω...αναγκαστηκε να παει απο αλλου για να συνεχισει...

8 μηνων λαστιχα..

που να δεις το δικο μου σπινιαρε και με τα 4.. χειροτερο λαστιχο εβερ  :lol:  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σημερα το πρωι συναδελφος με νεξεν σε ανηφοριτσα και λιγο νερο σπινιαρε και αντι να παει μπροστα πηγαινε πισω...αναγκαστηκε να παει απο αλλου για να συνεχισει...

8 μηνων λαστιχα..

ετσι ειναι και τα υπερτιμημενα michelen ομως..

Μιλαω για την βασικη εκδοση 200 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι δρόμοι στην ελλάδα είναι για να κάνει πατινάζ ..είχα πάει στο εξωτερικό και οι δρόμοι δεν είχαν ουτε μια λακούβα αλλά και η άσφλατος ήταν λες και είχε ρίξει ζάχαρη ...που να γλιστρήσει λάστιχο εκεί..

οπότε μπορεί να τεστ που κάνουν έξω να έχουν καλά αποτελέσματα, εδώ όμως τα φθηνά ελαστικά δεν πιάνουν ...οπότε άσε τα nexen και πάνε σε μια σοβαρή μάρκα...

και θα βοηθούσε αν έλεγες τις διαστάσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

500 φορες περναγα απο συγκεκριμενη στροφη με τα uniroyal rainexpert που ακομα και στα τελευταια τους δεν εκαναν κιχ και περασα περσυ με καινουργια matator(!!!) σε βροχη και το αμαξι εφυγε σαν τουβλο...Αφου δεν σκοτωθηκα παλι καλα,αλλαξα το μισο αμαξι...Λετε να εφταιγε ο δρομος;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...