Προς το περιεχόμενο

To PlayStation 4 Pro τρέχει μερικά παιχνίδια “χειρότερα” από το απλό PS4


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλι πλακωσαν οι pc αδες ηρθε παλι το παμε του ινσομνια ο λαος δεν ξεχνα τη σημαινει κονσολια;

Που τους ειδες τους pcades? Παιζει να εισαι ο πρωτος που μιλαει για PC σε αυτο το νημα XD

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@executioner εχεις δικιο ,στην κονσολαδικη ιστορια πρωτη φορα εγινε αυτη η καφρίλα ( και πονταρω στο οτι το xbox scorpio θα τα σπαει -παροτι ιδιοκτητης ps4)

Όταν με το καλό το 2018 έρθει θα έχει την δύναμη κάρτας γραφικών των 120-150€, από την στιγμή που έχω επεξεργαστή που μπορεί να συμβαδίσει με μια τέτοια έχω την ίδια επίδοση στην μίση τιμή, end of story για εμένα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς σε ένα χρόνο έρχεται ο ΣΚΟΡΠΙΟΣ και θα τα σαρώσει όλα στο διάβα του. Μια πραγματική nextgen κονσόλα, όχι mid-gen upgrade.

Αυτο το λες για καλο ή για κακο?

Για καποιους ειναι πολυ κακο. Παρα πολυ κακο.

Θα πεθανουν το One πριν την ωρα του.

Για ξανασκεψου το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε paris_kexagias το θεμα δεν ειναι μονο με τη sony.κ η nintendo εβαλε τον κοσμο να αγορασει το "new" 3dsxl πονταροντας στον τιτλο xenoblade chronicles.κ εμεινε μονο σ αυτον τον τιτλο.τα συμπερασματα στην κριση του καθενος..

Backwards compatibility παντως δεν περιμενω να δω...πως θα πουλησει η sony τα "remastered"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2000: Η Sony υποσχεται HD gaming με το PS2. Δεν το είδαμε ποτέ.

2006: Η Sony υποσχεται FHD gaming με το PS3. Δεν το είδαμε ποτέ.

2013: Η Sony υπόσχεται FHD 60fps με το PS4. Δεν το είδαμε ποτέ.

2016: Η Sony υπόσχεται 4Κ με το PS4 Pro. Δεν το είδαμε ποτέ.

 

2016: Οι χρήστες ακόμα σοκάρονται οταν η Sony δεν κανει αυτό οπου υπόσχεται

  • Like 28
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο όταν έστησα PC παίζω όλα στα games σε ultra settings και σε 2K ανάλυση 120 Fps.Οχι όπως το PS4 που με το ζόρι φτάνει τα 30 Fps 1080p.Σιγά μην παίξει το PS4 4K,χρειάζεται πολύ ακριβό hardware.Απορώ πως οι console gamers παίζουν κάτω απο 120 Fps, εγώ στραβώνομαι.Κάθε 2-3 χρόνια αλλάζω GPU και είμαι άρχοντας.Φθηνά games απο τον «θείο» και απο το Steam και free online,όχι 70€ για 1 PS4 game και συνδρομή 50€/χρόνο.Επίσης απορώ πως παίζετε με controller, δεν βολεύει με τίποτα χωρίς mouse+keyboard.Μια GPU των 150€ έχει το PS4 και σάπια APU.Το μόνο αρνητικό είναι τρώω παντόφλα απο την γυναίκα μου,αλλά έχω ετοιμάσει διαζύγιο οπότε problem solved.Σιγά μην πάρω κονσόλα για 2-3 exclusives που δεν υπάρχουν στο PC.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Clickbait άρθρα το digital foundry, clickbait και εμεις εδω. Γιατί αποτελεί είδηση αυτό? Μήπως στο παρελθόν καθε νεα κονσόλα που κυκλοφορούσε άστραφτε και βροντουσε απο το ξεκίνημα της? Δεν θέλουν χρόνο οι developers να προσαρμόσουν το software τους στο νεο hardware? Απο την μυγα τζιγκι βγάζετε και εμεις πέφτουμε παλι στην παγίδα του ποιος την εχει μεγαλύτερη.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο όταν έστησα PC παίζω όλα στα games σε ultra settings και σε 2K ανάλυση 120 Fps.Οχι όπως το PS4 που με το ζόρι φτάνει τα 30 Fps 1080p.Σιγά μην παίξει το PS4 4K,χρειάζεται πολύ ακριβό hardware.Απορώ πως οι console gamers παίζουν κάτω απο 120 Fps, εγώ στραβώνομαι.Κάθε 2-3 χρόνια αλλάζω GPU και είμαι άρχοντας.Φθηνά games απο τον «θείο» και απο το Steam και free online,όχι 70€ για 1 PS4 game και συνδρομή 50€/χρόνο.Επίσης απορώ πως παίζετε με controller, δεν βολεύει με τίποτα χωρίς mouse+keyboard.Μια GPU των 150€ έχει το PS4 και σάπια APU.Το μόνο αρνητικό είναι τρώω παντόφλα απο την γυναίκα μου,αλλά έχω ετοιμάσει διαζύγιο οπότε problem solved.Σιγά μην πάρω κονσόλα για 2-3 exclusives που δεν υπάρχουν στο PC.

Θα χωρησεις τη γυναικα σου για το pc? Και τι θα τρως μετα?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες και σε εμάς πως.

πατα το link μου και θα δεις...

Απο όταν έστησα PC παίζω όλα στα games σε ultra settings και σε 2K ανάλυση 120 Fps.Οχι όπως το PS4 που με το ζόρι φτάνει τα 30 Fps 1080p.Σιγά μην παίξει το PS4 4K,χρειάζεται πολύ ακριβό hardware.Απορώ πως οι console gamers παίζουν κάτω απο 120 Fps, εγώ στραβώνομαι.Κάθε 2-3 χρόνια αλλάζω GPU και είμαι άρχοντας.Φθηνά games απο τον «θείο» και απο το Steam και free online,όχι 70€ για 1 PS4 game και συνδρομή 50€/χρόνο.Επίσης απορώ πως παίζετε με controller, δεν βολεύει με τίποτα χωρίς mouse+keyboard.Μια GPU των 150€ έχει το PS4 και σάπια APU.Το μόνο αρνητικό είναι τρώω παντόφλα απο την γυναίκα μου,αλλά έχω ετοιμάσει διαζύγιο οπότε problem solved.Σιγά μην πάρω κονσόλα για 2-3 exclusives που δεν υπάρχουν στο PC.

koitaapo την εποχή wing commander 1990? δεν παίζαμε 720? 1080p από τότε?
ωραίες η κονσόλες για τα μικρά παιδάκια ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ αλλα έτσι όπως τα έκανε η sony να τα φάει στα μούτρα τις πάει για κλείσιμο θες λέει και HDR TV- 700-1000 euro
 
με PC παίζεις όμορφα αλλα και πάλι καμια φορα θες τον καναπέ σου με τους φίλους σου να παίξεις fifa-προ - nbak
με λίγα λόγια όλα καλά κάνουν να τα έχεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν με το καλό το 2018 έρθει θα έχει την δύναμη κάρτας γραφικών των 120-150€, από την στιγμή που έχω επεξεργαστή που μπορεί να συμβαδίσει με μια τέτοια έχω την ίδια επίδοση στην μίση τιμή, end of story για εμένα...

Δεν διαφωνω ουτως η αλλως αμα δεις, φτανει δεν φτανει μια r9 470 το ps pro στα γραφικα(το θα τα σπαει πηγαινε σε σχεση με το ps4pro )η τεχνολογια στις καρτες γραφικων ξερουμε πως αλλαζει( ε καλα οταν βγει το 18 δεν νομιζω να εχουν τεχνολογια Gpu του 16) και Drm ειχαν ανακοινωσει κ προσαρμοστηκαν. Ειναι μεγαλη ευκαιρια για ρελανς πιστευω για την Μs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε πουστη μου θα μας τρελλανουν τέλειος... Πας να πάρεις το 4 βγάζουν το 4 προ πας να πάρεις το 4 προ το βγάζουν άχρηστο... Ε δεν πάνε να μπιπ δεν θα αλλάξω και τηλεόραση για την κυρία SONY

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...