Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με mail


panpap77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Όταν ανοιγω τον υπολογιστή μου και μπαίνω στα mail μου εμφανίζει καθε 5 λεπτά αυτό το ενοχλητικό mail.

Microsoft Outlook 

Folders in your mailbox have name conflicts

One or more folders in your mailbox have name conflicts with others or system reserved names.

Folders with these names can't be downloaded by your IMAP e-mail program.

  • Junk

Please connect to your mailbox using your Web browser and rename those folders. Once renamed, those folders will be displayed in your IMAP e-mail application correctly.

Αυτό  συμβαίνει μόνο οταν ανοίγω τον υπολογιστή. στο iphone kai ipad όλα ειναι οκ.

Γνωρίζει κάποιος να μου πει πως μπορώ να το διορθώσω?

 

MacBook Pro

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Όταν ανοιγω τον υπολογιστή μου και μπαίνω στα mail μου εμφανίζει καθε 5 λεπτά αυτό το ενοχλητικό mail.

Microsoft Outlook 

Folders in your mailbox have name conflicts

One or more folders in your mailbox have name conflicts with others or system reserved names.

Folders with these names can't be downloaded by your IMAP e-mail program.

  • Junk

Please connect to your mailbox using your Web browser and rename those folders. Once renamed, those folders will be displayed in your IMAP e-mail application correctly.

Αυτό  συμβαίνει μόνο οταν ανοίγω τον υπολογιστή. στο iphone kai ipad όλα ειναι οκ.

Γνωρίζει κάποιος να μου πει πως μπορώ να το διορθώσω?

 

MacBook Pro

Ευχαριστώ

Aν και μια απεγκατασταση του email και επενεγκατασταση του δεν αλλαξει τιποτα, θα πρεπει να κανεις οτι λεει το παραπάνω μυνημα.Αλλά καλυτερα ρώτα την Microsoft. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...