Προς το περιεχόμενο

Panasonic KX-TG6721 (Ασύρματο τηλέφωνο)


lanc3lot

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους, αν είμαι σε λάθος section σόρυ προκαταβολικά,

 

Αγόρασα σήμερα αυτό το ασύρματο τηλέφωνο. Έχει πολλές δυνατότητες, αλλά εν γνώση μου ήξερα πως έχει ένα μειονέκτημα, η βάση του όταν πατάς να δεις τα μηνύματα που έχεις (έχει ψηφιακό τηλεφωνητή) το εκφωνεί ως μήνυμα στα Γερμανικά (έχετε 5 μηνύματα πχ). Το τηλέφωνο ως τηλέφωνο έχει Ελληνικά να επιλέξεις, αλλά η βάση είναι στα Γερμανικά. Σκεφτόμουν λοιπόν, αν έχει εδώ κανείς εμπειρία μήπως θα μπορούσε με ένα Firmware Update αυτό (αν δέχονται κάτι τέτοιο) τα Γερμανικά να γίνουν Αγγλικά ή φυσικά Ελληνικά. Πχ κανάς τεχνικός από Σέρβις (όχι ο επίσημος προφανώς) αν μπορεί να το αλλάξει και το έχετε ξανακούσει.

 

Ξέρει κανείς σχετικά;

 

Το τηλέφωνο είναι αυτό: http://www.panasonic.com/africa/consumer/telephones-home-security/telephone/cordless/kx-tg6721.html - Έχω βρει και Ελληνικό Manual, εχει πολλές δυνατότητες και για 30€ που το πουλάνε, είναι μια χαρά για μένα. Απλά ψάχνω αυτή την λεπτομέρεια μήπως και. Υπάρχει και το νέο που βγήκε αλλά κάνει σε γνωστό μαγαζί παραπάνω από τα διπλάσια λεφτά, και στην ουσία κάνει τα ίδια πράγματα. 

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...