Προς το περιεχόμενο

The Grand Tour (tv series)


vrwmiaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οντως καλο επεισοδιο  εδειξε για αλλη μια φορα το ανυπερβλητο φλεγματικο χιουμορ που εχουν  και αυτοσαρκαστηκαν επισης για μια ακομα φορα .Ετσι κανουν οι  πραγματικα μεγαλοι λαοι οπως ο Βρετανικος σε αντιθεση με τους "μικρους" που ειναι κομπλεξικοι by default .

 

μπα, μια χαρα αυτοσαρκαζονται και οι ελληνες:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δύο τελευταία πάλι λίγο το χάνουν. Το θέμα με τα κοράλλια δεν έχει σχέση με αυτοκίνητα και δεν βγάζει γέλιο δυστυχώς.

 

P.S Ρε παιδιά στους τίτλους αρχής, σχεδόν σε όλα τα επεισόδια δείχνει τις γνωστές βόλτες - κόντρες τους με διάφορα αυτοκίνητα (super cars & κλασικά) που όμως σε κανένα επεισόδιο δεν βλέπουμε. Ξέρετε κάτι πάνω σε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσε .

 

Πηγαν σε  μια χωρα του πολιτισμενου κοσμου .

Ειδαμε την πολυ δυνατη Quadrifoglio  ,ειδαμε  Barbados , ειδαμε πολυ ωραια πλανα ,το κομματι με τους δυτες πολυ καλο .

Και κατι αλλο για την ειδηση για το Nurburgring  , αν  επικρατησει  θα ειναι πολυ κακο για την αυτοκινηση .

Το μερος ειναι ναος και αισθανομαι πολυ τυχερος που εχω τρεξει εκει μεσα .Η  πολη ζει απο αυτο ,ακομα και οι περιφερειακοι δρομοι ειναι γεματοι με αυτοκινητα που τεσταρονται απο τις εταιρειες και  απο τους  fans.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσε .

 

Πηγαν σε  μια χωρα του πολιτισμενου κοσμου .

Ειδαμε την πολυ δυνατη Quadrifoglio  ,ειδαμε  Barbados , ειδαμε πολυ ωραια πλανα ,το κομματι με τους δυτες πολυ καλο .

Και κατι αλλο για την ειδηση για το Nurburgring   αν  επικρατησει  θα ειναι πολυ κακο για την αυτοκινηση .

Το μερος ειναι ναος και αισθανομαι πολυ τυχερος που εχω τρεξει εκει μεσα .Η  πολη ζει απο αυτο ,ακομα και οι περιφερειακοι δρομοι ειναι γεματοι με αυτοκινητα που τεσταρονται απο τις εταιρειες και  απο τους  fans.

 

 

Ισχύει αυτό που λες φίλε, αλλα δυστηχώς απο αυτοκίνητα μια Alfa Romeo δεν σώζει όλο το επεισόδιο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τωρα θα την μαθετε την εκπομπη? Δεν ειναι αμιγως  παρουσιαση αυτοκινητων  ,ειναι  ολο το πακετο  που την εχει κανει την καλυτερη εκπομπη στην κατηγορια για  δεκαετιες .

Καποια επεισοδια θα ειναι ετσι κλαιν και αυτο ωραιο ειναι .

Εξαλλου εχουν παρελασει τα καλυτερα supercars του πλανητη  σε πρωτογνωρες δραστηριοτητες και θα παρελασουν και αλλα ακομα .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

P.S Ρε παιδιά στους τίτλους αρχής, σχεδόν σε όλα τα επεισόδια δείχνει τις γνωστές βόλτες - κόντρες τους με διάφορα αυτοκίνητα (super cars & κλασικά) που όμως σε κανένα επεισόδιο δεν βλέπουμε. Ξέρετε κάτι πάνω σε αυτό;

Παιδιά κάποια απάντηση στην απορία μου;

Επεξ/σία από liakinen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά κάποια απάντηση στην απορία μου;

Δεν γνωριζουμε.

 

 

Καλο και το 11 ,το fiat 124 spider  abarth  εμενα δεν με επεισε αν και  ο κοντος το αγορασε.

Το trip   στην Βορεια Γαλλια με masserati    ειχε γελιο  ειδικα  οταν προσπαθουσε να μιλησει Γαλλικα Ο Hammond αν και τις  βιασαν τις κακομοιρες στις οποιες εχω αδυναμια .

Το πρωτο ηταν το every day car moy sto Νurbugring 

 

 

 

post-237837-0-21160400-1485548429_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωριζουμε.

 

 

Καλο και το 11 ,το fiat 124 spider abarth εμενα δεν με επεισε αν και ο κοντος το αγορασε.

Το trip στην Βορεια Γαλλια με masserati ειχε γελιο ειδικα οταν προσπαθουσε να μιλησει Γαλλικα Ο Hammond αν και τις βιασαν τις κακομοιρες στις οποιες εχω αδυναμια .

Το πρωτο ηταν το every day car moy sto Νurbugring

 

 

 

10687960_451437408331025_4578578805815190592_o.jpg

Maserati έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα πριν από λίγο σε ένα διάλειμμα από τις 24 ώρες της Daytona.το καλύτερο επεισόδιο της σεζόν για μένα.θύμισε τις παλιές εποχές τοπ γκοαε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το 12 πολυ καλο ,τι ωραιο το range rover supercharged .

Πλεον και ενω εχουν τρεξει αρκετα επεισοδια εχω διαμορφωσει αποψη για το τι δεν μου αρεσει  στο The grand tour .

Ειναι αποτυχημενο το concept  με τον αμερικανο εν ειδει sting , η πιστα κακιστη .Ολα τα αλλα κινουνται στα γνωστα υψηλα επιπεδα και μαλιστα με aυξημενο budget .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 12 και ένα δύο ακόμα που έχουν το ίδιο στυλ, μέσα στην τέντα σχολιασμός για αυτοκίνητα, πλάκα και για λίγο άσχετα θέματα και στην συνέχεια καβαλάμε αυτοκίνητα και οι τρείς και πάμε σε διάφορα μέρη του κόσμου ή όπως τα επεισόδια που πρέπει να φτιάξουν τα αυτοκίνητα πχ από λάσπη ο May :) θα μπορούσα να βλέπω κάθε μέρα για όλο το χρόνο. Όχι ότι με χαλάνε και τα άλλα. Άλλωστε σε αρκετούς μας έχουν λείψει και αυτό φαίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...