Προς το περιεχόμενο

The Grand Tour (tv series)


vrwmiaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενταξει δεν ειναι τυχαιο απευθυνονται σε ολο τον πλανητη  που δεν εχει προσβαση στο show  διαφορετικα.Επισης  αυτοι οι 3 ειναι το show χωρις αυτους  δεν υπαρχει (δεν σε χαλασε BBC ).

 Νο1σε downloads

 

 

 

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4021280/Grand-Theft-Auto-Clarkson-s-TV-comeback-illegally-downloaded-history-viewers-pirating-episode-7-9million-times.html

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει δεν ειναι τυχαιο απευθυνονται σε ολο τον πλανητη  που δεν εχει προσβαση στο show  διαφορετικα.Επισης  αυτοι οι 3 ειναι το show χωρις αυτους  δεν υπαρχει (δεν σε χαλασε BBC ).

 Νο1σε downloads

 

 

 

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4021280/Grand-Theft-Auto-Clarkson-s-TV-comeback-illegally-downloaded-history-viewers-pirating-episode-7-9million-times.html

εγώ στη θέση σου,θα έδινα και μια σημασία στους αριθμούς και οχι μόνο τον τίτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ στη θέση σου,θα έδινα και μια σημασία στους αριθμούς και οχι μόνο τον τίτλο.

Εγω παλι οχι .

Στην θεση σου δεν θα εδινα ουτε 1 δευτερολεπτο απο τον χρονο μου  για κατι  που δεν με ενδιαφερει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλή πικρή γεύση σ'άφησε που τους απέλυσαν

Εμενα πολυ .

Αυτους να δεις ποσο  με τα εκατομμυρια που πηραν. ο Αλλος ανακαινισε  ολοκληρο γηπεδο ποδοσφαιρου που εχει για σπιτι .

Για αυτον λεω μωρε τον τραμπουκο,ανθελληνα,ρατσιτση που δεν χανετε επεισοδιο απο την εκπομπη του .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3462228/Mayor-insists-120-000-bridge-built-SQUIRRELS-cross-busy-road-Holland-not-waste-money-despite-five-animals-using-four-years.html

 

lol, κλαίω...

 

 

 

 

 

H "ναυμαχία" είναι άνετα μέσα στις καλύτερες καφρίλες που έχουν κάνει! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα πολυ .

Αυτους να δεις ποσο με τα εκατομμυρια που πηραν. ο Αλλος ανακαινισε ολοκληρο γηπεδο ποδοσφαιρου που εχει για σπιτι .

Για αυτον λεω μωρε τον τραμπουκο,ανθελληνα,ρατσιτση που δεν χανετε επεισοδιο απο την εκπομπη του .

Από το να βλέπουμε φατμαγκιουλ, καλύτερα αυτόν τον τρόμπα.Επίσης είσαι επιθετικός όταν γράφεις γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό και το 6. Μπήκε το νερό στο αυλάκι. Έχουν επιστρέψει για τα καλά στις ρίζες τους. Ειδικά το τελευταίο μέρος που παρουσίασε ο May με την κόντρα Ford-Ferrari στο Λε Μαν στα 60s ήταν φοβερό. Κάτι που θέλω να σημειώσω η εικόνα σε 1080p είναι εκπληκτική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

Το γαμάτο πάντως είναι ότι έρχονται κανονικά για να πεθάνουν, δεν είναι κάποιος κομπάρσος που ισχυρίζονται ότι είναι ο Χ celebrity...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...