Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή του δωρεαν ρουτερ


physikoww

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια προσφατα αλλαξα την συνδεση διαδικτύου μου στην vodafone εως 24mbps. στο σπιτι μπαίνουν στο ίντερνετ ΜΟΝΟ με ασυρματη συνδεση Wi-Fi σχεδον παντα 2 λαπτοπ και ενα αντροιτ κινητό ή 2 αντροιτ κινητα και ενα λαπτοπ! Τι ρουτερ μου προτείνετε να αγοράσω για να εχω το μεγιστο της συνδεσης που επέλεξα? να πω οτι μεγιστο που πιάνει στην περιοχή μου ειναι 11-13mbps! ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυρω στα 30 ευρω μπορω να βρω κατι να κανω την δουλεια μου? εψαξα σε σκρουτζ, eshop κλπ και βρηκα μερικα αλλα δεν ξερω ποιο ειναι το πιο καλο για αυτο περιμενω να μου πειτε γνωμες μιας και ειμαι ασχετος απο αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτα τα λεφτα tp link μονο πχ το 8968.υπαρχει και sticky topic για αγορα adsl router.δεν εχεις απο τον προγηουμενο παροχο κανα ρουτερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δυστυχώς για να αγοράσεις ένα αξιόπιστο ρούτερ πρέπει να πληρώσεις γύρω στα 50 ευρώ, είμαι καμένη σε αυτό το θέμα και την πάτησα δύο φορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς για να αγοράσεις ένα αξιόπιστο ρούτερ πρέπει να πληρώσεις γύρω στα 50 ευρώ, είμαι καμένη σε αυτό το θέμα και την πάτησα δύο φορές

δυστυχως τα περισσοτερα που δινουν οι παροχοι ειναι για τελειως απλα πραγματα οπως και αρκετα επισης του εμποριου ειναι για πεταμα.τα 50 ευρω για adsl router ειναι ενα νορμαλ ποσο.αλλα καποιες φορες αξιζει καποιος να δωσει κατι παραπανω αμα ειναι να παει σε vdsl μελλοντικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...