Προς το περιεχόμενο

Απορια για αγορα κινητου


vagotron1995

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.Ειχαμε ενα ατυχημα με το κινητο του αδερφου μου και ειπε να παρει καινουριο.Του προτεινα το huawei p9 lite 3gb αλλα τον εχω βαλει και σε σκεψεις για κινεζικο μιας και ειναι πιο φθηνα(xiaomi redmi note 3 pro ή 4).Το μονο που σκεφτεται για το xiaomi ειναι το θεμα της εγγυησης και αν του βγει καλο,αν και δεν νομιζω γιατι βλεπω αρκετες καλες αξιολογησεις.Αξιζει η υπερβαση για το huawei ή λετε να κοιταξει προς κινα μερια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε θελει να μπλέξει με ρομ miui και καθυστέρηση παραλλαβεις ας παει σε p9 lite. Η διαφορά τους ειναι 70-80€ και εχεις και εγγύηση. Τρελες διαφορές δε θα δεις σαν κινητα απο το p9 lite με το xrn3p που ειχα. Εγω θα επαιρνα p9 lite

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο που θα χει εγγύηση 2 χρόνια φτάνει με το xiaomi παίζει να μπλέξει αν του χαλάσει μιας και δεν υπάρχει αντιπροσωπία + δεν χρειάζεται να ασχοληθεί με rom και μλκιες για να περάσει ελληνικά στο p9 lite είναι έτοιμο out of the box

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο που θα χει εγγύηση 2 χρόνια φτάνει με το xiaomi παίζει να μπλέξει αν του χαλάσει μιας και δεν υπάρχει αντιπροσωπία + δεν χρειάζεται να ασχοληθεί με rom και μλκιες για να περάσει ελληνικά στο p9 lite είναι έτοιμο out of the box

Ευχαριστω για την απαντηση σου φιλε μου,αυτο πηρε τελικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια.Ειχαμε ενα ατυχημα με το κινητο του αδερφου μου και ειπε να παρει καινουριο.Του προτεινα το huawei p9 lite 3gb αλλα τον εχω βαλει και σε σκεψεις για κινεζικο μιας και ειναι πιο φθηνα(xiaomi redmi note 3 pro ή 4).Το μονο που σκεφτεται για το xiaomi ειναι το θεμα της εγγυησης και αν του βγει καλο,αν και δεν νομιζω γιατι βλεπω αρκετες καλες αξιολογησεις.Αξιζει η υπερβαση για το huawei ή λετε να κοιταξει προς κινα μερια;

Και το huawei φιλε μου κινεζικο ειναι!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...