Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi Note 2


frozex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας κυρίες και κύριοι, είχα σκοπό να περιμένω κανά δίμηνο τρίμηνο για να το αγοράσω αλλά τώρα που πλησιάζει η μαύρη Παρασκευή λέω πως είναι μια καλή ευκαιρία αν βρεθεί σε προσφορά, ο λόγος για το καινούργιο κινητό της Xiaomi το Mi Note 2. Έρχομαι εδώ για κάνω μερικές ερωτήσεις. Πρώτη και κυρία ερώτηση είναι η εξής: για ποιο λόγο έχει ξεχαστεί το συγκεκριμένο κινητό, ψάχνω να βρω θέματα που να το αφορούν αλλά δεν βρίσκω μέσα στο forum, υπάρχει λόγος που ξεχάστηκε; Μήπως δεν αξίζει σε αυτά τα χρήματα; Υπάρχουν reviews που το χαντακώνουν; Είναι κάποια άλλα smartphones καλύτερη επιλογή σε αυτά τα χρήματα; Ο τρόπος σκέψης μου, σε τρεις μήνες θα έχει πέσει η τιμή του, είναι σωστός ή πιστεύετε πως θα παραμείνει ίδια οπότε τζάμπα η αναμονή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν στα 530 ήταν το dual SIM edge εννοείτε πως δεν θα το σκεφτόμουν καν. 

 

EDIT: Το S7 edge μπορώ να το rootάρω και να του περάσω custom ROM ή πρέπει να μείνω με τα "σκουπίδια" εφαρμογές που έχει μέσα;

 

EDIT: γιατί κανένα μαγαζί δεν πουλάει την 64GB edition;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν στα 530 ήταν το dual SIM edge εννοείτε πως δεν θα το σκεφτόμουν καν. 

 

EDIT: Το S7 edge μπορώ να το rootάρω και να του περάσω custom ROM ή πρέπει να μείνω με τα "σκουπίδια" εφαρμογές που έχει μέσα;

 

EDIT: γιατί κανένα μαγαζί δεν πουλάει την 64GB edition;

δες μήπως γίνετε dual sim το άπλo αλλάζοντάς rom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν πρέπει να είναι η global edition

Όχι δεν είναι, αλλά δεν ξέρω εάν την χρειάζεται κάποιος

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/20360-Mi-Note-2-Global-%CE%AE-Mi-Note-2-%CE%B1%CF%80%CE%BB%CF%8C-%CE%B9%CE%B4%CE%BF%CF%8D-%CF%84%CE%BF-%CE%B5%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%B7%CE%BC%CE%B1/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες μήπως γίνετε dual sim το άπλo αλλάζοντάς rom

Μπορώ να πειράξω την ROM του; ρωτάω γιατί είχα διαβάσει πως δεν γίνεται, και πως αν ένας χρήστης αρέσκεται στο να παίζει με τέτοια θέματα (όπως εγώ) καλύτερα να μην προβεί στην αγορά του S7. Αυτός είναι και λόγος που κοιτάω το Xiaomi γιατί εκτός από καλά χαρακτηριστικά έχει και το ελληνικό support πάνω σε τέτοια θέματα.

 

 

Για κατοίκους της Καβάλας νομίζω πως η Β20 χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...