Προς το περιεχόμενο

[Spotify] 3 μήνες premium συνδρομή για νέα μέλη με 0,99€


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O τρόπος που περιγράφεται ισχύει>?

Δεν με αφηνει με τον υπαρχοντα λογαριασμο να εκμεταλευτω την προσφορά και θέλω να κρατησω ό,τι έχω στον λογαριασμό μου.

 

 

Ναι,αν και δεν ξέρω κατά πόσο το έχω εξηγήσει καλά.

 

Γενικά όλα τα playlists σου έχουν ένα url ή uri. Σκοπός σου είναι να ανοίξεις αυτό το url με το καινούριο σου account και από εκεί και πέρα κάνεις ότι θες, είτε follow, είτε φτιάχνεις καινούριο playlist με τα ίδια τραγούδια.

Μπορειτε να επικοινωνησετε με το support τους το οποιο ειναι γρηγορο και αψογο. Θα σας μεταφερουν αυτοι για εσας φιλους, playlists (με τους followers μαζι) κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά, προσπάθησε να κάνει κανείς συνδρομή με κάρτα που έχει ξαναχρησιμοποιήσει και τον βρήκε το σύστημα?

Παλιά χρησιμοποιούσα κάρτα και όλα οκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύς κοσμος που δεν επιθυμει να συνεχισει τη συνδρομη του στο spotify ξεχνιεται και χρεωνεται και αλλο μηνα premium λογω του οτι φοβηθηκε να ακυρωσει την υπηρεσια πριν αυτη ληξει, με το φοβο οτι θα χασει το υπολοιπο που του μενει. Εστω τις λιγες μερες.

 

Οταν ακυρωνετε την συνδρομη σας πριν τη ληξη της, συνεχιζετε να ειστε premium μεχρι και την μερα και ωρα που αυτη θα εληγε κανονικα, και στη συνεχεια αυτοματα μετατρεπεστε σε απλο χρηστη χωρις να γινει η αυτοματη χρεωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύς κοσμος που δεν επιθυμει να συνεχισει τη συνδρομη του στο spotify ξεχνιεται και χρεωνεται και αλλο μηνα premium λογω του οτι φοβηθηκε να ακυρωσει την υπηρεσια πριν αυτη ληξει, με το φοβο οτι θα χασει το υπολοιπο που του μενει. Εστω τις λιγες μερες.

 

Οταν ακυρωνετε την συνδρομη σας πριν τη ληξη της, συνεχιζετε να ειστε premium μεχρι και την μερα και ωρα που αυτη θα εληγε κανονικα, και στη συνεχεια αυτοματα μετατρεπεστε σε απλο χρηστη χωρις να γινει η αυτοματη χρεωση.

Επίσης να αναφέρω ότι την προηγούμενη φορά που ξέχασα να την ακυρώσω αμέσως (είπα 3 μήνες έχω να το κάνω) και μου πήραν 7 ευρώ, τους έστειλα γρήγορα μήνυμα ότι έγινε κατά λάθος και παρόλο που είχα 2-3 μέρες premium μετά την κανονική λήξη μου έστειλαν πίσω τα λεφτά και ακύρωσαν τη συνδρομή. Απλά η μα**κία είναι ότι τις κάρτες που έχουμε χρησιμοποιήσει δεν τις δέχεται :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχάσετε να στείλετε email στην εταιρεία και να διαμαρτυρηθείτε ότι θέλετε κάθε καλοκαίρι την προσφορά με την ίδια πιστωτική κάρτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' το να κανουν αυτην ή παραπλήσιες προσφορες καθε τοσο (Νοεμβ/15, Μάιο/16, Νοεμβ/16, Μάιο/17), γιατι δεν κατεβαζουν την τιμή στα 2-3 ευρο το μήνα να τελειώνουμε?

 

(οκ...ολα για να εμφανισουν χρήστες....krokos1, krokos2, krokos3.....κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελουν θεωρω να ριξουν στα 3 ευρω το μηνα τη συνδρομη (πιστευω οτι με αυτη την τιμη χαλαρα οι εγγραφες premium θα τετραπλασιαστουν οποτε θα βγουν κερδισμενοι σε τζιρο) γιατι μειωνουν στα ματια του κοσμου την αξια της υπηρεσιας, οχι την οικονομικη, την πραγματικη, γιατι θα φανει σαν ξεπουλημα.

Ενω με αυτη την τακτικη και αυξανουν τις εγγραφες εστω σε mitsos1, mitsos2, και δεν φαινεται οτι ξεπουλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελουν θεωρω να ριξουν στα 3 ευρω το μηνα τη συνδρομη (πιστευω οτι με αυτη την τιμη χαλαρα οι εγγραφες premium θα τετραπλασιαστουν οποτε θα βγουν κερδισμενοι σε τζιρο) γιατι μειωνουν στα ματια του κοσμου την αξια της υπηρεσιας, οχι την οικονομικη, την πραγματικη, γιατι θα φανει σαν ξεπουλημα.

Ενω με αυτη την τακτικη και αυξανουν τις εγγραφες εστω σε mitsos1, mitsos2, και δεν φαινεται οτι ξεπουλουν.

Γενικά το πράγμα έχει να κάνει με το πόση μουσική ακούει κάποιος και με το τι είναι ευχαριστημένος... Εγώ 1 ευρώ για 3 μήνες δίνω. 3 ευρώ τον μήνα όχι. Είτε γιατί έχω τραγούδια σε mp3 είτε γιατί υπάρχει youtube στην χειρότερη είτε γιατί ακούω κυρίως podcast και ράδιο. Αν κάποιος ακούει 3-4 ώρες spotify τη μέρα και ευρύ φάσμα τραγουδιών αξίζει. Αν όμως κάποιος θέλει να παιζει 10-20-100 τραγούδια πρακτικά συνέχεια ή απλά να βάζει ένα είδος μουσικής στο backrgound κάνοντας δουλειές τότε βάζει ανετότατα τη free version και είναι το ίδιο ευχαριστημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...