Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν το Watch dogs 2 με την αγορά μιας gtx 1070 ή 1080 (Ίσως και στους ήδη κατόχους μέσω geforce experience;)


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο site λέει ''Να γίνεις Game-Ready'' και για να γίνεις Game-Ready σου λέει πρέπει να αγοράσεις μια 1070/1080. Μόνο έτσι παίρνεις δωρεάν το παιχνίδι. Ο τίτλος είναι λάθος, το ''Game-Ready'' είναι για τους οδηγούς και στην προκειμένη για τον λόγο που ανέφερα, άλλο πράγμα το GeForce Experience. Τώρα αν θα δώσουν κλειδιά και για το Watch Dogs 2 μέσω του GFE όπως έκαναν με το GoW 4 και το SW2 είναι άλλο καπέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αλλαξε τον τιτλο φιλε δε καταλαβες... Το παιχνιδι το παιρνει οποιος πηρε την καρτα γραφικων τον τελευταιο καιρο και ειχε το coupon μεσα(απλα μπενει στ σαιτ γραφει τν κοδικο και τ περνει να τονισουμε οτι βγενει  29 τ μηνα), δε προκειτε να δωθουνε κλειδια σε χρηστες που ηδη ειχαν την καρτα χωρις καποιο κουπονι. Εγω πηρα την gainward phoenix 1070 τον περασμενο αυγουστο απο ελληνικο καταστημα δεν ειχε καποιο κουπονι ουτε κωδικο απο gears of war 4 ελαβα. Μην χαιρεστε τζαμπα μαγκες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα την κάρτα από techstores πριν από ένα μήνα περίπου.Θα τους πάρω αύριο πρωί τηλέφωνο να δω αν έχουν καμία ενημέρωση.Πάντως στο mindfactory.de έχει φόρμα να συμπληρώσεις,για να σου δώσουν κωδικό σε ήδη αγορασμένη κάρτα από αυτούς,με την καταχώρηση του αριθμού απόδειξης ή τιμολογίου.Ο τίτλος άλλαξε με "ίσως" και ερωτηματικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτως ή αλλως απο Ελλαδα κυριως Πλαισιο και Msystems πλεον φερνουν bundle καρτων.


Εγώ πάντως που την πήρα απο Mindfactory με το bundle του GoW4, σήμερα που συμπλήρωσα τη φόρμα μου έστειλαν κ τον κωδικό για το Watch Dogs..

Ποτε την ειχες αγορασει την καρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που την πήρα απο Mindfactory με το bundle του GoW4, σήμερα που συμπλήρωσα τη φόρμα μου έστειλαν κ τον κωδικό για το Watch Dogs..

Πότε σου έστειλαν από τη στιγμή που τη συμπλήρωσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3/11 έγινε η αγορά. Κωδικό μου έστειλαν μέσα σε 20 λεπτά. Όταν είχα συμπλήρώσει για Gow4 έιχαν κάνει μισή μέρα αν θυμάμαι καλά. Αν συμπληρώσεις μπορείς με αριθμό απόδειξης να τσεκάρεις σε ποια φάση είναι η αίτηση σου στην ίδια φόρμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα ισχύει και για τους ήδη κατόχους.Το mindfactory σαν σωστοί επαγγελματίες έφτιαξαν την φόρμα.Τα Ελληνικά καταστήματα τι κάνουν;

edit: Μόλις πήρα τηλέφωνο στο techstores και μου είπαν πως δεν έχουν καμία ενημέρωση περί του θέματος και να ξανά καλέσω από εβδομάδα μήπως και έχουν κανένα νεώτερο. :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα απορρίφθηκε το αίτημα στο mindfactory, λογικά γιατί είναι αγορασμένη από Ιούλιο. Ίσως στέλνουν και σε ήδη κατόχους έτσι για να τους κάνουν τη χάρη, μάλλον όμως μόνο αν είναι πρόσφατες σχετικά αγορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα ισχύει και για τους ήδη κατόχους.Το mindfactory σαν σωστοί επαγγελματίες έφτιαξαν την φόρμα.Τα Ελληνικά καταστήματα τι κάνουν;

edit: Μόλις πήρα τηλέφωνο στο techstores και μου είπαν πως δεν έχουν καμία ενημέρωση περί του θέματος και να ξανά καλέσω από εβδομάδα μήπως και έχουν κανένα νεώτερο. :X

 

Έστειλα email στο compuniverse και ακόμα δεν εχει αναφερει τιποτα. 

Δοκιμάστε να πάρετε τον κωδικό απο το site του κατασκευαστή. H evga το έχει στην αρχική καί h gigabyte στο XG. Φαντάζομαι θα έχουν κ οι άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά το promotion δεν ισχυει για όσους δεν αγοράσουν ή αγόρασαν κάρτα από συγκεκριμένους retailers. Πχ η MSI αναφέρει στο site των καρτών της:

*This promotion is only available through selected NVIDIA resellers, be sure to check if your reseller is participating before you buy!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...