Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικες συσκευες (κουζινα, ψυγειο, πληντυριο)


StormGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον μετακομιζω σε καινουριο σπιτι και θελω να αγορασω ηλεκτρικες συσκευες να ειναι καλες και να μου κρατησουνε για χρονια.

 

Θα ηθελα να μου πειτε εαν αγορασατε κατι προσφατα και μεινατε ευχαριστημενοι ή αν ξερετε τι παιζει με αυτες τις συσκευες. Οταν παω στα καταστηματα ολες καλες τις βγαζουνε, ολες εχουνε τα προγραμματα τους κλπ αλλα δεν εχω ιδεα τι να αγορασω.

 

Σκεφτομαι για Bosch ψυγειο

Νeff ή AEG φουρνο και ματια

Δεν εχω ιδεα για το πληντυριο

Επεξ/σία από StormGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ψαξεις στο ίντερνετ και όχι στα φυσικά καταστήματα, άλλωστε δεν έχει κανένα νόημα να τρέχεις από εδώ και εκεί.

 

Τι ποσό διαθέτεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαθετω αρκετα χρηματα αρκει να αξιζουνε οι συσκευες. Μπορω να δωσω μεχρι και 2000 ευρω πανω κατω για αυτα τα 3 μαζι.

Το θεμα ειναι οτι πολλα δεν τα βρισκω σε reviews κλπ. Ουτε ξερω κανενα site που να μιλαει για αυτα τα προιοντα.

Για αυτο ρωταω εδω περα μπας και βγαλω καμια ακρη να ψαχτω και εγω λιγο και να παραγγειλω κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω NEFF η pitsos κουζίνα, και bosch για ψυγείο και πλυντήριο. Καλή ποιότητα, λογικά λεφτά, και απ' όσο ξέρω καλό service (παρότι εν τέλει δεν το χρειάστηκα).Εγώ προτιμώ πάντα τα πιο φθηνά κι όχι τόσο περίπλοκα μοντέλα γιατί με καλύπτουν κι επιπλέον έχω διαπιστώσει ότι διαρκούν περισσότερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...