Προς το περιεχόμενο

Steelseries black friday


Trollamenos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το βασικό ερώτημα εδώ είναι, γιατί να δώσεις 70€ που θα φτάσουν με τα μεταφορικά για τα 350, όταν με τα ίδια λεφτά παίρνεις HyperXCloud και με λίγα παραπάνω τα Kraken.

 

Έχω κάτσει και έχω διαβάσει ότι review κυκλοφορεί και μόνο στην άνεση υπερτερούν τα συγκεκριμένα. Οπουδήποτε αλλού χάνουν κατά κράτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προσωπικά τα 9h κοιτάζω γιατί έχουν καρφί 3.5mm γιατί έχω τα Kraken 7.1 που είναι μόνο Usb. Για τα 350 όντως δεν υπάρχει λόγος, υπάρχουν πολλές προτάσεις στα ίδια λεφτά με μόνο usb σύνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα HyperXCould εαν λες τα απλα..δεν ειναι 7.1 καταρχας. ουτε virtual.
Τα ΜΟΝΑ Kraken που αξιζουν ειναι τα 7.1 που εχει ο φιλος απο πανω. τα usb και τα pro για πεταμα.
Φιλος πηρε τα ΗyperXCloud Stinger προ μηνα..καλουλια..μετρια για τα 54ε ομως..σε ιδια κατηγορια με τα Kraken usb τα βαζω.

Ο αδερφος μου πηρε πριν 15μερες τα HyperXCloud Revolver στα 99ε eshop.gr και ειναι τα καλυτερα που εχω δει μεχρι σημερα.

Εγω προσωπικα fun της SteelSeries με χρονια καψουρα τα siberia v3 Prisma <τα εχασα περισι στην BF..που ειχαν βγαλει εκεινα τα τρελα combodeals>φετος την εριξα την παραγγελεια στα siberia 350 μετα απο μεγαλη ταλαντευση αναμεσα στα 9Η και τα 350.. και ευελπιστω για τα καλυτερα!!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS καθώς και τον φίλο για το κουπόνι, τσίμπησα ενα Rival 100 στα 36€ με δώρο mousepad. Έψαχνα καιρό ενα ποιοτικό ποντικάκι αλλά χωρίς πολλά κουμπιά, περίεργο σχεδιασμό κλπ. Κουτί μου έκατσε νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Νομίζω επανήλθε η Steelseries με μεγαλύτερες εκπτώσεις.

 

Βλέπω τώρα τα 9H σε bundle στα 130€, aka 65€ έκαστος.

 

Τα 9H σε σχέση με τα Siberia 350 τι λένε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αρχη τοσο εχουν..130ε ειχαν και τα 350 και τα 9Η.
Εγω αναμεσα στα 2 αυτα ημουν και κατεληξα σε 350 λογο 7.1 - usb θυρας..<τα 9Η ειναι με jack και εχω με jack> - και τα 2 για gamers ειναι τελεια. ελαχιστες διαφορες.
Προσωπικα ημουν κολημενος με τα siberia v3 prisma απο περσι..οποτε μιας και τα 350 ειναι η εξελιξη τους πηρα αυτα.

Εαν καποιος ενδιαφερεται να αγορασει bundle 9Η εχω φιλαρακι που θελει και αυτος ενα ζευγαρι και ειναι απο Πατρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ενδιαφέρομαι για το 9Η για να πάρουμε το ζευγάρι...

Είμαι από Βόλο, αλλά μπορούμε να το κανονίσουμε από όποια πόλη θέλετε (με ένα δέμα ΕΛΤΑ με κόστος 2,5 ευρώ μόνο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...