Προς το περιεχόμενο

Android Beta or Not?


Dinos_12345

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! 

Είμαι κάτοχος του Nexus 6P και λέω να το εκμεταλλευτώ και να βάλω την beta 2 του Android 7.1.1 Nougat. 

Πάντα μου άρεσε αυτή η δυνατότητα και πλέον μπορώ και εγώ να το δοκιμάσω αλλά έχω ένα θέμα. 

Έχει κανείς εμπειρία με τέτοια builds για να πει γνώμη για τη σταθερότητα τους; Είναι σχεδόν final build, και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά. Αν ήταν το πρώτο, δεν θα το συζητούσα καν, αλλά με τρώει να πατήσω update :lol:

Any thoughts?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι απο τη πρώτη DP στο Nexus 5X και δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα θέμα. Μόνο κάτι θέματα σε συγκεκριμένες μάρκες bluetooth αυτοκινήτων είχε βγει ότι είχε προβλήματα η 7.1.1

 

Πέρασα πρόσφατα και τη DP 2 και όλα είναι smooth. Μόνο και μόνο για τα app shortcuts αξίζει το update imo. Βέβαια σε ένα μήνα βγαίνει η final ,αλλά δεν θα έχεις πρόβλημα να περάσεις τη beta απο τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανυπομονώ. Δεν έχει έρθει ακόμα εμένα η OTA, πόσες μέρες έκανε να έρθει σε εσένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανυπομονώ. Δεν έχει έρθει ακόμα εμένα η OTA, πόσες μέρες έκανε να έρθει σε εσένα;

 

Σε εμένα ήρθε μετά απο λίγες ώρες που έβγαλε ανακοίνωση η Google για τη DP 2 στην android developers ιστοσελίδα. Είχα κάνει enroll απο τη πρώτη DP, ίσως παίζει ρόλο και αυτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...