Προς το περιεχόμενο

Επιλογη Πληκτρολογιου


Vaggelisioan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια θα ηθελα να μου προτεινετε ενα πληκτρολογιο ή πληκτρολογιο/ποντικι σετ μεχρι τα 20/35 ευρω αντιστοιχα. Αυτο που θα με ενδιεφερε ειναι να ειναι οσο το δυνατον πιο αθορυβο κατα την πληκτρολογηση (σαν αυτα στα λαπτοπ περιπου οσο αφορα τον "ηχο")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πάτησες λίγο γιατί αυτή τη στιγμή δεν κυκλοφορούν τέτοια πληκτρολόγια σε normal τιμή

δεν ξέρω γιατί, παλιότερα υπήρχαν τέτοια πληκτρολόγια

τώρα το 99% αυτού του τύπου έχουν άλλους διακόπτες μέσα και δεν έχουν καμμιά σχέση με αυτό που ψάχνεις, ούτε στην αίσθηση αλλά ακόμη περισσότερο στο θόρυβο που κάνουν

 

ή πας από πλαίσιο που έχει ένα turbo-x που είναι σχετικά ok (μόνο πήγαινε να τα δοκιμάσεις γιατί μόνο ένα μοντέλο είναι καλό, τα υπόλοιπα είναι τραγικά)

ή ανεβαίνεις σε χρήματα και παίρνεις το apple που είναι κανονικό πληκτρολόγιο laptop αλλά πολύ ακριβό

τα dell και hp που δοκίμασα ήταν χάλι, καμμιά σχέση με τα πλήκτρα στα laptop τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/pliktrologio-set-coolermaster-devastator-ii-red-sgb-3031-kkmf1-us-p-PER.807785

 

δεν ειναι τοσο ασχημο. Εχω την πρωτη εκδοση και το πληκτρολογιο ειανι αρκετα καλο, λιγο το ποντικι τα χαλαει αλλα με τετοια λεφτα.....

Ο θορυβος ειναι κανονικος δεν ειανι τοσο αθορυβο οσο ενα λαπτοπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...