Προς το περιεχόμενο

Iphone 6s PLUS 399€ Public Black Friday (Refurbished)


GeorgeChaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η τιμή είναι φθηνότερη από μεταχειρισμένο, έχεις εγγύηση ένα έτος, σίγουρα η μπαταρία του είναι αλλαγμένη, αν θέλεις iPhone (κι εγώ έχω ακριβώς το ίδιο και είναι μια χαρά) είναι super προσφορά.

 

Αρκεί... να βρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κακά τα Refurbished, ας πάω να πάρω ένα μεταχειρισμενό του φίλου μου του Μπάμπη που δεν το έχει ρίξει ΠΟΤΕ και το προσέχει σαν τα μάτια του.
Επειδή εργάζομαι σε κατάστημα με σέρβις, τα iPhone "εργοστασιου" βγάζουν προβληματα έτσι και αλλιως και επίσης σπάνε όπως σπάνε όλα τα κινητά.
Εάν έχεις ένα χρόνο εγγύηση είναι ΕΥΚΑΙΡΙΑΡΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ IPHONE KAI σκεφτόταν να πάει σε μεταχείρα.
Black Friday=Πρόβατα και μόνο που ασχολούμαστε κάνουμε αυτό που θέλουνε οπότε μη μου το παίζετε υπεράνω με ποστ τύπου πρωί πρωί πήγαινε κτλπ.
Καλημέρα!

Επεξ/σία από GeorgeChaos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακά τα Refurbished, ας πάω να πάρω ένα μεταχειρισμενό του φίλου μου του Μπάμπη που δεν το έχει ρίξει ΠΟΤΕ και το προσέχει σαν τα μάτια του.

Επειδή εργάζομαι σε κατάστημα με σέρβις, τα iPhone "εργοστασιου" βγάζουν προβληματα έτσι και αλλιως και επίσης σπάνε όπως σπάνε όλα τα κινητά.

Εάν έχεις ένα χρόνο εγγύηση είναι ΕΥΚΑΙΡΙΑΡΑ για κάποιον που σκεφτόταν να πάει σε μεταχείρα.

Black Friday=Πρόβατα και μόνο που ασχολούμαστε κάνουμε αυτό που θέλουνε οπότε μη μου το παίζετε υπεράνω με ποστ τύπου πρωί πρωί πήγαινε κτλπ.

Καλημέρα!

 

Eδω οι αλλοι βγαλανε το 6s το 64αρι σφραγισμενο στα 499 προχθες και εγω προσωπικα το θεωρησα μια μετρια προς καλη προσφορα.......προτεινεις στον κοσμο να παει να παρει μεταχειρισμενα απο την τζιμπαμπουε και να δωσει και 400???

 

Και να παει να τους κανει και μπουγιο??

 

Το oneplus 3t με snapdragon 821 και 6gb ram βγαινει μεθαυριο στην κυκλοφορια στα 439 σφραγισμενο....

 

Ρε πατε καλα??

 

Προσφορες σε μεταχειρισμενα και ανακατασκευασμενα δεν υπαρχουν....αν ηθελε το Public ας τα βαζε αγγελια!!!! :cry:  :cry:

 

Αυτου του τυπου οι προσφορες απευθυνονται μονο σε παντελως ασχετους απο τεχνολογια!!!

 

Θα μας αναγκασετε ορισμενους παλιους εδω στο φορουμ να αποχωρησουμε εντελως νεοπες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εχει εγγυηση και εγω το θεωρω τρομερη προσφορα. δε καταλαβαινω γιατι μερικοι δε το θεωρειτε προσφορα. αν καποιος θελει iphone (πχ εγω εχω αγορασει gps και ποσες εφαρμογες και δε με συμφερει να παω σε αλλη εταιρια). το θεμα δεν ειναι συγκριση αν αξιζει σαν κινητο αλλα αν αξιζει η προσφορα. τελος ας ενημερωσει καποιος αν ειναι σε επισημο κουτι η σε σακουλακι-κουτακι οπως ερχονται τα refubrished και αν εχει παρελκομενα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευκαιριαρα κινητο refubrished,με 1χρονο εγγυηση,16gb χωρου(11-12ελευθερα)χωρις καρτα επεκτασης μνημης στα 400ευρω λες και δεν υπαρχουν αλλες προτασεις στα ιδια χρηματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι εσείς που έχετε θέμα με το "Refurbished"... Σας έχω μία ερώτηση:

Αγοράζετε ολοκαίνουριο iPhone και σε 2 μήνες κάτι παθαίνει.
Το Service σας λέει ότι πολύ ευχαρίστως θα αντικαταστήσει τη συσκευή σας.

 

Πιστεύετε ότι η συσκευή αντικατάστασης είναι επίσης ολοκαίνουρια? Ή ότι η Apple φτιάχνει τα Refurbished μόνο για να τα πουλάει ξεχωριστά και για κανένα άλλο λόγο???  :unsure:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα συμφωνουμε....... :-D  :-D

 

Στα 400 ευρω το public πουλησε στους πελατες του μεταχειρισμενες συσκευες!!!

 

Μαγκια του και καμαρι του αφου βρηκε και τις εδωσε!!!

 

 

Εδω ομως το φορουμ λεγεται προσφορες....οχι αγγελιες!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα συμφωνουμε....... :-D  :-D

 

Στα 400 ευρω το public πουλησε στους πελατες του μεταχειρισμενες συσκευες!!!

 

Μαγκια του και καμαρι του αφου βρηκε και τις εδωσε!!!

 

 

Εδω ομως το φορουμ λεγεται προσφορες....οχι αγγελιες!!! :-)

Δε ξέρω τι κάνει το Public εγώ μιλάω για το πως διαχειρίζεται η ίδια η Apple την αντικατάσταση συσκευής.

 

Επίσης μη μπερδεύετε τα refurbished που πουλάνε τα κινεζομάγαζα με τα refurbished που δίνει η Apple.. 

Τα refurbished iPhones είναι πολλές φορές συσκευές που έχουν δουλέψει λίγες ώρες μόνο και απλά χρειάζονταν μία αναβάθμιση λογισμικού. Αντίστοιχα σε περιπτώσεις hardware problem μπορεί να γίνει αντικατάσταση στο 90% των parts, στην ουσία δηλαδή παίρνεις καινούρια συσκευή...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι εσείς που έχετε θέμα με το "Refurbished"... Σας έχω μία ερώτηση:

 

Αγοράζετε ολοκαίνουριο iPhone και σε 2 μήνες κάτι παθαίνει.

Το Service σας λέει ότι πολύ ευχαρίστως θα αντικαταστήσει τη συσκευή σας.

 

Πιστεύετε ότι η συσκευή αντικατάστασης είναι επίσης ολοκαίνουρια? Ή ότι η Apple φτιάχνει τα Refurbished μόνο για να τα πουλάει ξεχωριστά και για κανένα άλλο λόγο???  :unsure:

Οκ, ισχύει αυτό, αλλά το αγόρασα καινούργιο. Μπορεί και να μην χαλάσει....

 

Στην Αμερική πουλάει και η apple refurbished προϊόντα, αλλά σε χαμηλότερες τιμές.

Άρα με βάση αυτό,η προσφορά δεν είναι και τόσο προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...