Προς το περιεχόμενο

Ηχεια Η/Υ LOGITECH Z506 media markt 39,96 ευρω [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


tony3907

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γενικότερα τα logitech φημίζονται για τα παράσιτα.

Μπορεί να κάνεις κάτι και να νομίζεις οτι τα σταμάτησες αλλά να ξαναρχίσουν σε 1 χρόνο χωρις να έχεις αλλάξει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα....εχω κι εγω μια απορια...οταν χρησιμοποιω τα ακουστικα μου στην jack θυρα των ηχειων ακουω ενα μικρο αλλα ενοχλητικο hissing ηχο...συμβαίνει και σε εσας; θα μπορουσε καποιος να το δοκιμασει και να αφησει ενα σχολιο; γιατι αν ειναι μονο δικο μου προβλημα θα πρεπει να τα τρεξω για εγγυηση. Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα....εχω κι εγω μια απορια...οταν χρησιμοποιω τα ακουστικα μου στην jack θυρα των ηχειων ακουω ενα μικρο αλλα ενοχλητικο hissing ηχο...συμβαίνει και σε εσας; θα μπορουσε καποιος να το δοκιμασει και να αφησει ενα σχολιο; γιατι αν ειναι μονο δικο μου προβλημα θα πρεπει να τα τρεξω για εγγυηση. Ευχαριστω.

 

εχω και εγω το ιδιο ακριβως θεμα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα θεματακια διαβαζω, ειναι δυνατον να μην τα εχουν λυσει μετα απο τοσα χρονια; Τελικα αξιζουν τα Z906 ή τζαμπα τα περιμενω σε καποια προσφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπερα....εχω κι εγω μια απορια...οταν χρησιμοποιω τα ακουστικα μου στην jack θυρα των ηχειων ακουω ενα μικρο αλλα ενοχλητικο hissing ηχο...συμβαίνει και σε εσας; θα μπορουσε καποιος να το δοκιμασει και να αφησει ενα σχολιο; γιατι αν ειναι μονο δικο μου προβλημα θα πρεπει να τα τρεξω για εγγυηση. Ευχαριστω.

 

 

Εγώ δοκίμασα να βάλω τα hands free μου για να διαπιστώσω αυτό που λες, και απλά δεν έπαιζαν ήχο, καθόλου :P

 

Μπορεί να φταίει το ότι έχουν και μικρόφωνο πάνω, θα δοκιμάσω με το headset και θα επανέλθω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα το ίδιο κάνει όταν βάζω το headset αλλά αν έχεις κάποιο τραγούδι η αν βλέπεις ένα βίντεο δεν το καταλαβαίνεις μόνο όταν δεν παίζει κάτι ακούγεται.Τεσπα εμένα δεν με πολύ ενοχλεί γιατί τα χρησιμοποιώ  σαν ηχεία αλλά αν βρεθεί κάποια λύση καλοδεχούμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Android 6.0 tv-box δοκίμασα μια παλιά (10 ετών φτηνή απο καλάθι) usb κάρτα ήχου με τρείς εισόδους καρφί και έβγαζε ήχο τουλάχιστον και απο το δεύτερο καρφί....για όποιον ενδιαφέρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις! Λογικά είναι θέμα του μοντέλου οπότε τα λειτουργούμε σαν ηχεία και το καλώδιο των ακουστικών απευθείας στο PC ☺...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...