Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ποτε ειχες κανει παραγγελεια;;τι ωρα;;

11:00 το πρωι...αλλα το παρηγγηλα σε ασπρο γιατι με ενα γερμανο που μιλησα μου ειχε πει πως αμα θελω μπορει να μου παραγγηλει...αλλα μονο σε ασπρο γιατι τα μαυρα μαλλον εξαντλιθηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11:00 το πρωι...αλλα το παρηγγηλα σε ασπρο γιατι με ενα γερμανο που μιλησα μου ειχε πει πως αμα θελω μπορει να μου παραγγηλει...αλλα μονο σε ασπρο γιατι τα μαυρα μαλλον εξαντλιθηκαν

εγω ειχα παραγγειλει μαυρο 8.30 το πρωι..ακομα τιποτα ομως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο να το ξεκαθαρισουμε. Τα 200αρια προτεινονται σε οσους πηραν απο γερμανο;;;

Εγω εφαγα ακυρο απο cosmote και μου προταθηκε το se.

 

Cosmote...Αν πεις οχι για το SE θα σου προτεινουν το κουπονι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμιζει λιγο RPG game η φαση, αν πεις ΝΑΙ γινεται αυτο αν πεις ΟΧΙ εκεινο.

Αν πεις ΟΧΙ και εννοεις ΝΑΙ γινεσαι και πρωθυπουργος.

 

Εγω το βλεπω περισσοτερο σαν ΝΕΟ.....Κοκκινο και μπλε χαπακι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το: "μίλησα με κάποιον υπάλληλο του eshop",

Mέχρι το: "μου είπε ότι θα μου έρθει εντός 24 ωρών email με εκπτωτικό κωδικό",

Mέχρι το: "έκανα την παραγγελία χρησιμοποιώντας το κουπόνι",

Mέχρι το: "η παραγγελία μου είναι σε εξέλιξη",

Mέχρι το: "τσίμπησα iphone SE στα 199 ευρώ"

..........................

..........................

..........................

κάτι μου λέει ότι μάλλον είσαι στο πρώτο step ακόμη (όπως και όλοι μας άλλωστε αν κατάλαβα σωστά).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικό άκυρο δεν ξέρω αν θα πέσει (και δεν το νομίζω διότι θα πρόκειται για την ξεφτίλα του αιώνα).

 

Τώρα αν θα παραλάβουμε το SE στα 199 ή απλά μια ευχετήρια κάρτα χριστουγέννων..........αυτό δεν το ξέρω :P

 

Εγώ σε 2 ώρες κλείνω 24 ώρες από το τηλεφώνημα που δέχτηκα χθες από τον Γερμανό για την αντιπροσφορά κι ακόμα email πάπαλα. Θα το στείλουν αργότερα; Θα το στείλουν πολύ αργότερα; Δεν θα το στείλουν ποτέ; Άβυσσος.

 

Μετά από 2-3 τηλεφωνήματα που τους έχω κάνει πάντως διαπίστωσα πως αν δεν το κυνηγήσεις και λίγο από μόνος σου και αν δεν τους πιέσεις, δεν θα δεις χαϊρι στο τέλος. Πολύ πιθανόν αν η παραγγελία σου ήταν και από cosmote, να μην σε καλέσει κανένας ποτέ.

 

Η κατάσταση είναι ένα γενικό "μπάχαλο" κι αυτό είναι δεδομένο. Αν κρίνω από το πόσοι παρέλαβαν τις αρχικές τους παραγγελίες διατηρώ ισχυρές επιφυλάξεις και ως προς το πόσοι εν τέλει θα παραλάβουν (ΑΝ συμβεί ποτέ) το SE.

 

Για κάτι iphone 6s πάντως (από άλλο thread που διάβαζα προηγούμενως), ακόμα τους ταλαιπωρούν για παραγγελίες πολύ πριν του black friday. Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι εμείς θα ξεμπερδέψουμε τόσο "απλά" :P ;

 

Τέσπα, εδώ είμαστε και............παρατηρούμε τις εξελίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ηλεκτρονικό κατάστημα τη Cosmote είναι μακράν το καλύτερο αυτή τη στιγμή.

Έχουν πάντα σοβαρό στοκ όταν βγάζουν προσφορές και όχι 5-10 κομμάτια που εμφανίζονται ως κράχτες για να τσιμπήσουν οι υπόλοιποι...

 

Το ότι υπάρχουν κάποιοι που γρινιάζουν όταν παίρνουν δωροεπιταγές των 200 ευρώ είναι αποκλειστικά και μόνο κουλτούρας του βλαχοέλληνα. 

 

Μακάρι όλα τα e-shop σε περιπτώσεις τόσο μεγάλων προσφορών-εκπτώσεων να εξυπηρετούσαν με τον ίδιο τρόπο τους καταναλωτές.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικό άκυρο δεν ξέρω αν θα πέσει (και δεν το νομίζω διότι θα πρόκειται για την ξεφτίλα του αιώνα).

 

Τώρα αν θα παραλάβουμε το SE στα 199 ή απλά μια ευχετήρια κάρτα χριστουγέννων..........αυτό δεν το ξέρω :P

 

Εγώ σε 2 ώρες κλείνω 24 ώρες από το τηλεφώνημα που δέχτηκα χθες από τον Γερμανό για την αντιπροσφορά κι ακόμα email πάπαλα. Θα το στείλουν αργότερα; Θα το στείλουν πολύ αργότερα; Δεν θα το στείλουν ποτέ; Άβυσσος.

 

Μετά από 2-3 τηλεφωνήματα που τους έχω κάνει πάντως διαπίστωσα πως αν δεν το κυνηγήσεις και λίγο από μόνος σου και αν δεν τους πιέσεις, δεν θα δεις χαϊρι στο τέλος. Πολύ πιθανόν αν η παραγγελία σου ήταν και από cosmote, να μην σε καλέσει κανένας ποτέ.

 

Η κατάσταση είναι ένα γενικό "μπάχαλο" κι αυτό είναι δεδομένο. Αν κρίνω από το πόσοι παρέλαβαν τις αρχικές τους παραγγελίες διατηρώ ισχυρές επιφυλάξεις και ως προς το πόσοι εν τέλει θα παραλάβουν (ΑΝ συμβεί ποτέ) το SE.

 

Για κάτι iphone 6s πάντως (από άλλο thread που διάβαζα προηγούμενως), ακόμα τους ταλαιπωρούν για παραγγελίες πολύ πριν του black friday. Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι εμείς θα ξεμπερδέψουμε τόσο "απλά" :P ;

 

Τέσπα, εδώ είμαστε και............παρατηρούμε τις εξελίξεις.

εγω απο γερμανο παραγγειλα..πηρα το πρωι στο γερμανο μιλησα με μια κοπελα και μου ειπε οτι θα την κανει αυτη τη διαδικασια και δευτερα τριτη παραλαμβανω..μετα με πηραν απο 13888 και μου ειπαν για το mail..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ενώ μιλουσα σήμερα με γερμανό για την παραγγελία από το σταθερό,να και το 13888 ταυτόχρονα στο κινητό!200 ευρώ επέλεξα μέχρι τέλους της χρονιάς και βλέπουμε τι επιλογή θα κάνουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ηλεκτρονικό κατάστημα τη Cosmote είναι μακράν το καλύτερο αυτή τη στιγμή.

Έχουν πάντα σοβαρό στοκ όταν βγάζουν προσφορές και όχι 5-10 κομμάτια που εμφανίζονται ως κράχτες για να τσιμπήσουν οι υπόλοιποι...

 

Το ότι υπάρχουν κάποιοι που γρινιάζουν όταν παίρνουν δωροεπιταγές των 200 ευρώ είναι αποκλειστικά και μόνο κουλτούρας του βλαχοέλληνα. 

 

Μακάρι όλα τα e-shop σε περιπτώσεις τόσο μεγάλων προσφορών-εκπτώσεων να εξυπηρετούσαν με τον ίδιο τρόπο τους καταναλωτές.

 

Να χαρουμε για πιο λογο ακριβως ? Που παραγγειλαμε ενα τηλεφωνο που μας αρεσε 200ε κατω στην τιμη και δεν ηρθε ποτε ? Που δεσμευσαν τα χρηματα στην πιστωτικη και θα ξεδεσμευτουν σε 10 μερες ? Που πρεπει αν χρησιμοποιησεις το κουπονι με την καρτα σου να χαλασεις αλλα τοσα χρηματα εφοσον το ποσο δεν θα εχει αποδεσμευτει ακομα ? Που στο τελος θα πρεπει να συμβιβαστεις με ενα αλλο κινητο και οχι με αυτο που ηθελες ? Που τα παρελκομενα που αγορασες για το κινητο που περιμενες να παραλαβεις αφου ελαβες επιβεβαιωση με email , κωδικο παραγγελιας και δεσμευση χρηματων δεν μπορεις να τα χρησιμοποιησεις ?

Ναι δικιο εχεις, πρεπει να ειμαστε ευγνωμονες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...