Προς το περιεχόμενο

Corsair K70 LUX RGB ( 125 ευρώ Πλαίσιο )


MessatsuRoku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Rapidfire Switches : http://www.plaisio.gr/games/PC-perifereiaka/gaming-pliktrologia-keyboards/Corsair-Pliktrologio-K70-RapidFire-RGB-CH-9101014-NA.htm

 

Cherry MX Reds : http://www.plaisio.gr/games/PC-perifereiaka/gaming-pliktrologia-keyboards/Corsair-Pliktrologio-K70-LUX-RGB-Mech-Rd-CH-9101010-NA.htm

 

Ενθουσιαστικα γαμω αλλα μολις ειδα Red switches απογοητευτικα ... Για οσους δεν ξερουν τα  " rapidfire swtiches " ειναι παραλλαγη τον Reds 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Γιατι ρε μια χαρα ειναι τα red κι εγω αυτα εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.

Το rapidfire δεν το εχω δοκιμασει καθολου και το σκεφτομαι τωρα.

Προσωπικα τα συχαινομαι ... ειχα το κ70 με reds και το πουλησα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλόγως τι θες και αν εισαι οκ με το θόρυβο. Εγώ έχω μπλε διακόπτες και δεν θα τους άλλαζα ποτέ για κόκκινους.  Είναι καθαρά θέμα προτίμησης τόσο στο γράψιμο όσο και στο θόρυβο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναλόγως τι θες και αν εισαι οκ με το θόρυβο. Εγώ έχω μπλε διακόπτες και δεν θα τους άλλαζα ποτέ για κόκκινους.  Είναι καθαρά θέμα προτίμησης τόσο στο γράψιμο όσο και στο θόρυβο. 

εγω black εχω τωρα 

Επεξ/σία από MessatsuRoku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα τα συχαινομαι ... ειχα το κ70 με reds και το πουλησα 

Αυτο εχω κι εγω και δεν το αλλαζω με τιποτα γιατι με βολευουν απιστευτα.

Ειναι πως μπορει ο καθενας.

Αναλόγως τι θες και αν εισαι οκ με το θόρυβο. Εγώ έχω μπλε διακόπτες και δεν θα τους άλλαζα ποτέ για κόκκινους.  Είναι καθαρά θέμα προτίμησης τόσο στο γράψιμο όσο και στο θόρυβο. 

Και οι μπλε οκ ειναι αλλα δεν μπορω τον θορυβο.

Κομπλε ειναι τα red, Και απο οτι εχω δει τα rapidfire δεν εχουν μεγαλη διαφορα.

Τους εχεις δοκιμασει?

Δεν καταλαβαινεις διαφορα δηλαδη?

Ειναι πιο γρηγοροι το καταλαβαινεις καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε review ειδα κι εγω απλα νομιζα μηπως τους εχεις δοκιμασει.

εχουν το ιδιο activation force με τους red ... απλα λεει οτι αυτοι εχουν 3.2 travel distance ενω οι red 4 . Σιγα μην καταλαβαινεις διαφορα ... το εκανε η Corsair για να γλειτωσει εξοδα παραγωγης οπως εκανε και η Razer 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν το ιδιο activation force με τους red ... απλα λεει οτι αυτοι εχουν 3.2 travel distance ενω οι red 4 . Σιγα μην καταλαβαινεις διαφορα ... το εκανε η Corsair για να γλειτωσει εξοδα παραγωγης οπως εκανε και η Razer 

Κι εγω ετσι πιστευω οτι δεν νομιζω να καταλαβαινεις διαφορα πιο πολυ marketing θεωρω πως ειναι αλλα δυστυχως δεν τους εχω δοκιμασει για να εχω μια ιδεα τι παιζει.

Ειναι καλες οι τιμες παντως.Οχι και super ομως που θα πεις το χτυπαω με κλειστα ματια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πο ρε πστη, αυτό το keyboard είναι το όνειρο. Αλλά ένα 20αρικο κάτω δεν το θεωρώ τρομερή προσφορά για να τσιμπήσω

Είναι το "όνειρο" πράγματι. Αξίζει μόνο αν έψαχνες σαν τρελός να το πάρεις και ήσουν έτοιμος να σκάσεις και 150. Τότε να τρέξεις ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πο ρε πστη, αυτό το keyboard είναι το όνειρο. Αλλά ένα 20αρικο κάτω δεν το θεωρώ τρομερή προσφορά για να τσιμπήσω

η τιμη ειναι τουλαχιστον ενα 50ρικο κατω ... 

Είναι το "όνειρο" πράγματι. Αξίζει μόνο αν έψαχνες σαν τρελός να το πάρεις και ήσουν έτοιμος να σκάσεις και 150. Τότε να τρέξεις ναι.

Εγω εχω το 6gv2 αλλα και παλι το πηρα  :-D

 

Λογικα θα πουλησω το 6gv2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη ειναι τουλαχιστον ενα 50ρικο κατω ... 

Εγω εχω το 6gv2 αλλα και παλι το πηρα  :-D

 

Λογικα θα πουλησω το 6gv2

Είναι πολύ καλή τιμή δεν το συζητώ. Τόσο παίζουν τα μεταχειρισμένα στις αγγελίες. Μεγειές το τουμπανάκι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...