Προς το περιεχόμενο

Huawei P8


mixschino

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, εχω βρει σε μια αγγελια το huawei p8 σφραγισμενο στο κουτι του 200 ευρω και το παιδι μου το αφηνει 195. Πιστευετε οτι αξιζει τα χρηματα αυτα; Προηγουμενως ειχα zenfone 2 αλλα ηταν τεραστιο και το εδωσα. Γενικα ψαχνω για κατι γρηγορο, αξιοπιστο με καλη μπαταρια και καμερα. Επισης δε μενω ελλαδα οποτε δε θα μπορεσω να κοιταξω αλλες προτασεις σκρουτζ κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλαμε μεχρι 200ευρω και εισαι μεταξυ πχ σε Huawei p8 ή p9 lite που συνηθως ανεξαρτητου χωρας ειναι οι προτασεις που εχει η Huawei στα χρηματα αυτα πανω κατω θα σου προτεινα το P8 αν ειναι σφραγισμενο και με σχεδον full εγγυηση παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια. Καταφερα να ριξω κι αλλο την τιμη και θα το παρω αποψε στα 180. Εχει σχεδον φουλ εγγυηση οποτε σε αυτα τα χρηματα δε νομιζω οτι μπορω να βρω κατι καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω παρει για τη γυναίκα μου σε ιδια φαση αλλα το ειχα βρει 180 2 μηνών. Τέλειο το κινητό αλλα με τη μπαταρία θα έχεις θεμα. Αν το δουλεύεις δεν κραταει μια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το πηρα, σφραγισμενο και φουλ λειτουργικο. Κελεπουρι θα ελεγα για αυτα τα χρηματα. Αυτο με τη μπαταρια με προβληματιζει λιγο, αλλα ειμαι σχετικα λογικος χρηστης οποτε ελπιζω να βγαζει τη μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...