Προς το περιεχόμενο

Setup home cinema


valantis8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο ηχεια εχω μπροστινα τα b&w dm 603 s3 κεντρικο το b&w bm 603 s3 surround τα b&w s3 2.5 κ γουφερ το 600αρι της b&w. Ο ενισχυτης μου ειναι ο sony str 333 es ειναι λιγο παλιος σε οτι αφορα τα νεα forma αλλα παιζει εξαιρετικα. Παιζω μεσω htpc, και νοβα κ ps3 ειναι ολα κουμπομενα στον ενισχυτη με οπτικη ινα κ ομοαξονικο. Η χρηση ειναι 70% μουσικη κ 30% ταινιες. Τα εχω διπλοκαλωδιοσει κιολας. Η ερωτηση μου ειναι η εξης: η ονμπορτ καρτα ηχου μου βγαζει 24/96 ο ενισχυτης το αποκωδικοποιεί αλλα στο αυτοματο φορμα μου κοβει το σαμπ κ παιζει μονο τα ηχεια σε μουσικη παντα στις ταινιες παιζει κανονικα 5 καναλια. Παιρνω καλυτερη ποιοτητα μουσικα με την καρτα ρυθμισμενη στο 24/96; η να το βαλω 24/48 κ να ακουω κ το σαμπ;

Ευχαριστω εκ των προταιρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ενα κλικ μακρια απο το να μαθεις μονος σου. Ευκαιρια να τεσταρεις και το κατα ποσο ειναι σωστα σεταρισμενο/τοποθετημενο το subwoofer σου (αν παιζει χειροτερα με το sub).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι στο 24/96 παιρνω καλυτερη πληροφορια στις ψηλες. Μου αρεσε πιο πολυ, Μπασο εχουν μπολικο τα ηχεια ετσι κι αλλιως, το sub θα το παιζω μονο στις ταινιες, κ στα παιχνιδια που παιζει 5.1

Ειναι λογικο στο 24/96 ο ενισχυτης να βγαζει of το sub; αυτο ηθελα να ρωτησω. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...