Προς το περιεχόμενο

Mini PC για βασική χρήση μέχρι 100 ευρώ ?


iparou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρεται.

 

Ψάχνω να προμηθευτώ μινι pc για χρήση ίντερνετ (youtube, surfing, μουσική) και office σχεδόν εξ ολοκλήρου, άντε και να συνδέσω πάνω του μια USB camera για surveillance του δωματίου. Δεν με ενδιαφέρει η οθόνη μιας και θα το συνδέσω σε μια παλιά LG 1920P που έχω.

 

Διαθέτω μέχρι 100 ευρώ. Δεν με ενδιαφέρει λειτουργικό μιας και θα περάσω εγώ Windows 10. Καλό θα ήταν στην τιμή να συμπεριλαμβάνεται wireless πληκτρολόγιο & ποντίκι αλλά μάλλον ζητάω πολλά.

 

Αγοράζω τίποτε (και από Κίνα ασφαλώς αρκεί να είναι αξιόπιστο) ή μπά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοιο ή τέτοιο σκεφτόμουν.

 

Ενδιαφέρουσα υλοποίηση (και πολύ πρωτότυπη) είναι και αυτό

 

Δεν θα με πείραζε βέβαια να μην έχει καθόλου λειτουργικό ή να έχει κάποιο άλλο και να του περάσω εγώ (να μπορεί να σηκώνει βέβαια) Windows 10. Φαντάζομαι η Licence των windows θα κοστίζει κάποιες δεκάδες ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήρα αυτό στα 4/64 GB από eBay μιας και το gearbest δεν μπορούσε να δηλώσει λέει χαμηλότερη τιμή στο πακέτο (για τον φόβο τελωνείου). Ίδωμεν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τελικά πήρα αυτό στα 4/64 GB από eBay μιας και το gearbest δεν μπορούσε να δηλώσει λέει χαμηλότερη τιμή στο πακέτο (για τον φόβο τελωνείου). Ίδωμεν !

Αν Σταμάτησει τελωνείο δεν τους φτάνει η αναγραφομενη τιμή αλλά ζητάνε να τους πας απόδειξη από PayPal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν Σταμάτησει τελωνείο δεν τους φτάνει η αναγραφομενη τιμή αλλά ζητάνε να τους πας απόδειξη από PayPal

 

Ας ελπίσουμε ότι δεν θα χρειαστεί !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...