Προς το περιεχόμενο

Επιλογη running παππουτσιου


Βασιλης 123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας.Εδω και 2 χρόνια επιλέγω μόνο saucony kinvara.Θελω να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό,μου άρεσε το adidas adizero adios 3.Ειδα ότι έχει μεγαλύτερο offset από τα saucony(4 vs 10).και με προβληματίσε αν και δεν γνωρίζω καλά εάν υπάρχουν αισθητές διάφορες στο πατημα..Τ έχετε να προτεινετε;Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το adios ειναι το ελαφρύτερο της adidas με boost. Πολυ "γυμνό" παπούτσι και σχετικά σκληρό. Σίγουρα δεν ειναι το ίδιο απορροφητικό με το kinvara. Ενα κλικ λιγότερο αγωνιστικό απο το adios ειναι το Boston της adidas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.Απλα ένας φίλος τα πήρε σε προσφορά στα 69 κ μ είπε θα μ τα πουλήσει εάν δεν τον κάνουν.Θα περίμενα να πέσει η τιμή από τα kinvara 7 απλά τα 6 που έχω βλέπω διάφορες φθορές στη σόλα από κάτω και σε ένα σημείο ένωσης του πάνω μέρους με τη σόλα και επειδή τρέχω 10 περίπου χλμ την εβδομάδα κ με θεματάκι στο πόδι δεν θέλω να το ριψοκινδυνεψω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σε καταστημα της Adidas και το ειδα απο κοντα.Οντως δεν κανει για την περιπτωση μου.Δοκιμασα επισης το glide 8 που στο μαγαζι εκανε 140 ευρο και το βρηκα σε προσφορα απο σκρουτζ 79 χωρις μεταφορικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...