Προς το περιεχόμενο

Αναζητηση κινητου στα 350


MrThn7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Το ποσό που διαθέτουμε: 350-450

2) Την χρήση του κινητού (γράψτε ενδεικτικά μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιείτε συχνά): Fb messenger viber , κανενα παιχνιδι να περναει η ωρα ,καμια ταινια

3) Το μέγεθος της οθόνης που θα θέλαμε:4.7+

4) Κάποιο άλλο χαρακτηριστικό που θα θέλαμε να έχει (Αναγνώστη Δαχτυλικών Αποτυπωμάτων, Αδιαβροχοποίηση κ.λ.π.): Ναι

5) Μας ενδιαφέρουν οι καλές κάμερες;  Ναι 3ο βασικο στοιχειο που θελω για τ κινητο

6) Μας ενδιαφέρει το Dual SIM; Οχι

7) Αν ναι, θα προτιμούσαμε να έχει χωριστές θύρες για SD και για τις 2SIM;-

8) Στην SD, θα θέλαμε να υπάρχει δυνατότητα να πηγαίνουν οι εφαρμογές εκεί;-

9) Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό; Android κατα βαση

10) Μας ενδιαφέρει ή μεγάλη μπαταρία; ΝΑΙ το 2ο βασικο στοιχειο

11) Μας ενδιαφέρουν οι προτάσεις από το εξωτερικό ή μόνο από Ελλάδα; Απο Ελλαδα

12) Σε περίπτωση αγοράς από Ελλάδα, ενδιαφερόμαστε για κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα (λόγω κάποιας έκπτωσης / επιδότησης); 

13) Ενδιαφερόμαστε μόνο για καινούριο η και για μεταχειρισμένο; Καινουργιο κατα βαση αλλα και μεταχειρισμενο αν ειναι σε κατασταση καινουργιου

 

Προσωπικα ηθελα να αγορασω το 1+3Τ αλλα βλεπω οτι ειναι out of stock . Μετα σαν εναλλακτικη εχω το 6p ελαφρως μεταχειρισμενο . Εσεις τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Το ποσό που διαθέτουμε: 350-450

 

2) Την χρήση του κινητού (γράψτε ενδεικτικά μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιείτε συχνά): Fb messenger viber , κανενα παιχνιδι να περναει η ωρα ,καμια ταινια

 

3) Το μέγεθος της οθόνης που θα θέλαμε:4.7+

 

4) Κάποιο άλλο χαρακτηριστικό που θα θέλαμε να έχει (Αναγνώστη Δαχτυλικών Αποτυπωμάτων, Αδιαβροχοποίηση κ.λ.π.): Ναι

 

5) Μας ενδιαφέρουν οι καλές κάμερες; Ναι 3ο βασικο στοιχειο που θελω για τ κινητο

 

6) Μας ενδιαφέρει το Dual SIM; Οχι

 

7) Αν ναι, θα προτιμούσαμε να έχει χωριστές θύρες για SD και για τις 2SIM;-

 

8) Στην SD, θα θέλαμε να υπάρχει δυνατότητα να πηγαίνουν οι εφαρμογές εκεί;-

 

9) Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό; Android κατα βαση

 

10) Μας ενδιαφέρει ή μεγάλη μπαταρία; ΝΑΙ το 2ο βασικο στοιχειο

 

11) Μας ενδιαφέρουν οι προτάσεις από το εξωτερικό ή μόνο από Ελλάδα; Απο Ελλαδα

 

12) Σε περίπτωση αγοράς από Ελλάδα, ενδιαφερόμαστε για κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα (λόγω κάποιας έκπτωσης / επιδότησης);

 

13) Ενδιαφερόμαστε μόνο για καινούριο η και για μεταχειρισμένο; Καινουργιο κατα βαση αλλα και μεταχειρισμενο αν ειναι σε κατασταση καινουργιου

 

Προσωπικα ηθελα να αγορασω το 1+3Τ αλλα βλεπω οτι ειναι out of stock . Μετα σαν εναλλακτικη εχω το 6p ελαφρως μεταχειρισμενο . Εσεις τι λετε?

http://www.skroutz.gr/s/10106328/Xiaomi-Mi-Max-Prime-128GB.html
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικές μου προτάσεις. 

 

https://www.skroutz.gr/s/9941623/Motorola-Moto-Z-Play-32GB.html?from=most-popular&keyphrase=moto+z+play

Τιτανοτεράστια μπαταρία, καλή κάμερα (όχι τρελά πράγματα), εξαιρετικό λογισμικό, πολύ καλή οθόνη και ήχος

 

https://www.skroutz.gr/s/9956199/Huawei-Honor-8-32GB.html

Τρομερή κατασκευή, compact σχεδιασμός, high end επιδόσεις, εξαιρετική κάμερα, καλή μπαταρία

 

Από εκεί και έπειτα με λίγα παραπάνω πας και σε S7 και σε HTC 10 που αν μπορείς να διαθέσεις 450 νομίζω ότι αξίζει να πας λίγο παραπάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να δωσω τοσα πολλα λεφτα για κινεζικα γενικα και ουτε να μπλεξω με πηγαινε ελα αν πχ γινει κατι

http://www.skroutz.gr/s/7541851/Motorola-Moto-X-Style-32GB.html
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι Μοτο ρε παιδια παλι , Moto G εχω πολυ καλο κινητο δν λεω αλλα δν μου αρεσει η Μοτο θελω μια αλλαγη. Για Oneplus 3T ΄ή Nexus 6p κανεις δν λεει... γιατι ετσι? Ειναι χειροτερα κινητα πλεον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι Μοτο ρε παιδια παλι , Moto G εχω πολυ καλο κινητο δν λεω αλλα δν μου αρεσει η Μοτο θελω μια αλλαγη. Για Oneplus 3T ΄ή Nexus 6p κανεις δν λεει... γιατι ετσι? Ειναι χειροτερα κινητα πλεον?

απλος το 6p ειναι υπερτιμημένο... έπρεπε να κανει 300-350 ευρο καινούργιο κανονικά. και μεταχειρισμένο να το βρεις πάλι δεν θα αξίζει...

3t φιλε αν θες να περιμένεις παρ'το...καλο αλλα γενικα μπελας.

Τα G της μοτο δεν έχουνε καμία σχεση με τα Ζ η Χ... ειναι αλλη πιστότητα κατασκευής αλλη αίσθηση... ξερω εχω προτείνει αγοράσει σε 3-4 φίλους απο την σειρα G και απο τα χέρια μου εχουνε περασει ολλα της Χ. Το Style ακομα και τυχαία άτομα που δεν ξέρουν απο τεχνολογία μου λενε οτι είναι πολύ ωραίο εμφανισιακά και νομιζουν οτι ειναι ακριβό κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαα θα μεινω μακρια απο μοτορολα... Για να μην τα πολυλογω εχω καταληξει σε 3 συσκευες : Nexus 6p / Oneplus 3T η να ανεβω λιγο ακομα και να παρω το απλο S7.. Αλλα δεν ξερω πιο απο αυτα ειναι πιο σταθερο σε βαθος  χρονου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...