Προς το περιεχόμενο

MrSales.gr Εμπιστο η οχι;


filipjohn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα κοσμεε..μολις τωρα εφτιαξα ενα account και να σας ρωτησω καποια πραγματα..

1)Αρχικα υπαρχει καποιος που εχει παραγγειλει απο το ηλεκτρονικο site του MrSales.gr(Ειναι site που πουλαει brands παπουτσιων)

2)Αν ναι ειναι αξιοπιστο και ειναι τα προιοντα επωνυμα η μαιμουδιες απο την Αγια Βαρβαρα;

3)Υπαρχει περιπτωση να γινει καμια βλακιουλα και να χασω τα λεφτα μου;(αν και νομιζω πως πληρωνεις μονο με αντικαταβολη)

4)Γενικα ειναι safe τα site που πουλανε brands σε χαμηλες τιμες..πχ θελω να παρω παπουτσια τα οποια κανουν 120 απο μαγαζι και 70 στο διαδικτυο στο site που ανεφερα προηγουμενως..

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας c:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσική παρουσία καταστήματος δεν φαίνεται να έχει και το μόνο τηλ. επικοινωνίας είναι κινητό. Θα ήμουν επιφυλακτικός, όχι μήπως και χάσεις λεφτά, γιατί είναι αντικαταβολή, αλλά κατά πάσα πιθανότητα είναι μαϊμούδες τα προϊόντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-τιμές πολύ χαμηλές

-δεν εχει φυσική παρουσία

-επικοινωνία μόνο με κινητό

-διαφορα αλλά μικρά που βαριέμαι να γράψω

 

Συμπερασμα : Μαϊμουδες και μάλιστα ακριβές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικό ποστ διαφήμισης.

Στο πρώτο ποστ ο TS (με μηδενικά post) ρωτάει, και μετά από 2 μέρες μας λέει ότι παρήγγειλε και του ήρθαν κιολας.

 

spaaam.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω το λόγο που άνοιξες το θέμα! Αφού σου είπαν όλοι μη πάρεις με επιχειρήματα και εσύ αγόρασες.

 

Αν πραγματικά ενδιαφέρει κάποιον να αγοράσει από το συγκεκριμένο μαγαζί ας επικοινωνήσει πρώτα με τη NIKE, Adidas κτλ για να ρωτήσει αν είναι επίσημος μεταπωλητής τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για παπούτσια δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο από  spartoo.gr  είναι αξιόπιστο και έχει συνέχεια προσφορές σε αθλητικά παπούτσια και sneakers.

Γιατί να μπει κάποιος δε διαδικασία να ριψοκινδυνέψει τα χρήματά του σε άγνωστα site; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για παπούτσια δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο από  spartoo.gr  είναι αξιόπιστο και έχει συνέχεια προσφορές σε αθλητικά παπούτσια και sneakers.

Γιατί να μπει κάποιος δε διαδικασία να ριψοκινδυνέψει τα χρήματά του σε άγνωστα site; 

Γιατι με μαρκετινγκ σαν το δικο σας αναγκαζεται ο αλλος να παρει απο οπουδηποτε αλλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...