Προς το περιεχόμενο

Χαλασμενα Nokia WH-510 Coloud Pop και εγγυηση


MWesten

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα αγορασει τα Nokia WH-510 Coloud Pop  απο το e-shop ενα χρονο πριν στις 18-12-2015 .Σημερα σταματησε να λειτουργει το αριστερό ακουστικο.η εγγυηση αν θυμαμαι καλα ειναι για 1 χρονο.το θεμα ειναι πως το συγκεκριμενο μοντελο εχει σταματησει να κυκλοφορει (μονο καποια σκρουτζομαγαζα το εχουν σε αποθεμα).ΤΙ να κανω,να τα παω πισω εφοσον η εγγυηση ισχυει για 10 μερες? ή να ψαχτω κατευθειαν για αλλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειχα αγορασει τα Nokia WH-510 Coloud Pop  απο το e-shop ενα χρονο πριν στις 18-12-2015 .Σημερα σταματησε να λειτουργει το αριστερό ακουστικο.η εγγυηση αν θυμαμαι καλα ειναι για 1 χρονο.το θεμα ειναι πως το συγκεκριμενο μοντελο εχει σταματησει να κυκλοφορει (μονο καποια σκρουτζομαγαζα το εχουν σε αποθεμα).ΤΙ να κανω,να τα παω πισω εφοσον η εγγυηση ισχυει για 10 μερες? ή να ψαχτω κατευθειαν για αλλα?

εννοείται πως τα πας πίσω και εφόσον δεν υπάρχουν η θα σου δώσουν κάποιο πιστωτικό η εάν έχει εγγύηση αντιπροσωπίας θα σου δώσει κάποιο άλλο παραπλήσιο μοντέλο τώρα το θέμα είναι εάν η εγγύηση ισχύει σε τέτοιες περιπτώσεις και δεν είναι φθορά λόγο υπαιτιότητα του χρηστή. δεν νομίζω να έχει πρόβλημα είναι και μικρής αξίας 

Επεξ/σία από corsair04
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως κ να το πας...Πιθανοτατα να σε καθυστερησουν, ειδικα εαν εισαι επαρχια, αλλα λογικα θα παρεις πιστωτικο.

 

6 μηνες εχουν εγγυηση....

Πως προκυπτει αυτο?

Ολα τα καινουργια προιοντα εχουν 2 ετη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 μηνες εχουν εγγυηση....

1 χρονο εχουν ,το γραφει και στα χαρτια που εχει μεσα.

τα πηγα την παρασκευη και σημερα μου στειλαν μηνυμα οτι εχω πιστωτικό 20ε ,οσο τα αγορασα.

ευτυχως εγινε λιγες μερες πριν ληξη η εγγυηση.

τωρα τι παιρνουν που δεν βλεπω να υπαρχει τιποτα καλο στο ιδιο στυλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...