Προς το περιεχόμενο

Απαλλαγη ΟΑΕΕ αν έχεις ΙΚΑ?


LiquidTroll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι παιζει ρε παιδιά , αν έχεις ΙΚΑ και 8ωρη εργασία ,τελικα πληρώνεις εισφορές αν έχεις 2ο επάγγελμα?

 

Αν κανεις δηλαδή δουλειές δικες σου , και θελεις να εχεις μπλοκακι , τι παίζει , γιατί δεν βγαζω ακρη με τα διαφορα σάιτς..

 

Οποιος ξέρει ας μου πει παρακαλώ.

 

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα αυτά,μέχρι 31/12_2016.μετα,οαεε κανονικά,και ΙΚΑ.δεν ξέρω ομως,αν θα δίνουν και δυο συνταξεις.αν δεν δίνουν,μας έχουν για εντελώς μαλακές.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1/1/2017 τέλος οι απαλλαγές

ακριβως

μια ακομα εξυπναδα για να σταματησουν να ειναι νομιμοι και οι λιγοι μαλακες που ηθελαν να κοβουν αποδειξεις και να δινουν λεφτα στο κρατος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα αυτά,μέχρι 31/12_2016.μετα,οαεε κανονικά,και ΙΚΑ.δεν ξέρω ομως,αν θα δίνουν και δυο συνταξεις.αν δεν δίνουν,μας έχουν για εντελώς μαλακές.....

Οι δεύτερες εισφορές πάνε υπέρ πατρίδας δεν είναι συντάξιμες.

 

Μετά τον πλούτο διώκουν κ τους δουλευταράδες.

 

Άχρηστοι κ επικίνδυνοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, μέχρι τώρα δικαιούσαι απαλλαγή και αν μετά την εργασία με ΙΚΑ βγεις ταμείο ανεργίας.

 

Καλησπέρα

 

επειδή με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα της απαλλαγής από ΟΑΕΕ αν μετά την εργασία με ΙΚΑ βγεις ταμείο ανεργίας, μπορείς μήπως να δώσεις κάποια παραπάνω πληροφορία;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

επειδή με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα της απαλλαγής από ΟΑΕΕ αν μετά την εργασία με ΙΚΑ βγεις ταμείο ανεργίας, μπορείς μήπως να δώσεις κάποια παραπάνω πληροφορία;

 

Ευχαριστώ

Να απαντήσω κι εδώ σε περίπτωση που ενδιαφέρει κι άλλους :)

 

Με την απόφαση του ΟΑΕΔ ότι δικαιούσαι ταμείο ανεργίας μπορείς να συνεχίσεις την απαλλαγή σου για όσο διάστημα είσαι σε τακτική ανεργία (για όσο παίρνεις ταμείο δηλαδή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...