Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με λαπτοπ!


Dimis123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια εχει δυο μερες που το λαπτοπ μου δεν ανοιγει ,φαινεται οτι παιρνει ρευμα αλλα δεν φορτωνει τα windows καθολου.μιλησα με εναν τεχνικο θα το οαω αυριο αλλα μου ειπε οτι ειναι σοβαρο,ανεβασα κ μια φωτο να μου πειτε τι πιστευετε εσεις...σας ευχαριστω

Αυτο βγαζει οταν ανοιγει.

post-423456-0-79011900-1481284340_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλώς όρισες , αν πιάνουν τα χέρια σου βγάλε τον σκληρό , αν έχεις άλλο υπολογιστή δες εαν δουλεύει εκεί , έχεις το dvd της εγκατάστασης να κάνεις επιδιόρθωση ; B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω για τις απαντησεις,ευτυχως λετε οτι δεν ειναι κατι σοβαρο κ θα φτιαξει με φορματ?!δυστηχως δεν γνωριζω και φοβαμαι να αφαιρεσω τον σκληρο δισκο θα το παω σε τεχνικο αυριο αυτος ομως μου ειπε οτι ειναι κατι δυσκολο...με τρομαξε λεω παλι θα μπω στα εξοδα για καινουργιο..ευτυχως μ καθησυχασατε παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου σε ευχαριστω,δοκιμασα με το f8 αλλλα δεν μου βγαζε να μπω σε safe mode ..γιαυτο και το αφησα να το δει καποιος ειδικος,ρωτησα εδω που γνωριζετε γιατι δεν θελω να μου πει δεν γινετε με φορματ και να με φορτωσει με εξτρα..δισκο,καρτα γραφικων κτλ...απο το τηλεφωνο μου ειπε ειναι δυσκολο να γινει ..τον περιμενω τωρα να ερθει ν τον παρει κ στις επομενες μερες θα ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα πασα πιθανοτητα ειναι προβλημα του δισκου.

 

Αφου ο τεχνικος ειναι τοσο τσακαλι που μεσω τηλεφωνου χωρις να δει και πολλα πολλα σου πε οτι ειναι ΣΟΒΑΡΟ..μην αγχωνεσαι καθολου!!

Θα στα βρει ΟΟΟΛΑ τα σοβαρα προβληματα να βγαλει κανα φραγκο που ερχονται και γιορτες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες γύρνα το ανάποδα , έχει ένα sticker ( καρτελάκι με το μοντέλο του ) B)

 

http://pad1.whstatic.com/images/thumb/8/8e/Find-the-Model-Number-of-an-HP-Laptop-Step-12.jpg/aid5181655-728px-Find-the-Model-Number-of-an-HP-Laptop-Step-12.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια ελαβα σημερα το λαπτοπ μου..τελικα χτυπησε σκληρο δισκο μου ειπε εγινε αλλαγη δισκου,ειχα εναν που τον ειχα βαλει στον σταθερο υπολογιστη οποτε δεν αγορασα καινουριο,το 80 που μου ειπε μου φανηκε πολυ...για ενα λαπτοπ που το εχω κοντα 4 χρονια..παντως παει καλα...πιο καλα απο πριν ..μου σερνοταν πριν κολησει τελιως..σας ευχαριστω πολυ ολους για την βοηθεια σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...