Προς το περιεχόμενο

Κλείνει ο firefox μετά από ώρα


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο pi 3 έχω τα ubuntu mate 16.04 και είναι συνδεδεμένο στην tv. Έχω μόνιμα ανοιχτό το transmission & τον firefox, μα μετά από αρκετές ώρες (δεν μπορώ να διευκρινίσω ούτε στο περίπου το χρονικό διάστημα) ενώ το transmission συνεχίζει να δουλεύει, βρίσκω τον firefox κλειστό. Όταν πάω να τον ανοίξω, μου βγάζει το κλασικό μήνυμα για επαναφορά συνεδρίας κλπ, κλπ.

 

Δεν μπορώ να κατλάβω γιατί συμβαίνει αυτό. Όλα τα update τα έχω κάνει, έχω απενεργοποιήσει την αδρανοποίηση.

 

Κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο troubleshooting για τον Firefox στο δικο μου pc, καταλαβα οτι κρασαρει με το παραμικρο που τον ενοχλει: bad add-ons, add-ons γενικοτερα, RAM, video drivers, antivirus κλπ κλπ)..κανε ενα bug report να δουν εδω οι εμπειροι (οχι εγω φυσικα..χαχαχαχ) τι παιζει!παντως εαν δεν λυθει το ζητημα, υπαρχουν δεκαδες αλλοι browsers για να παιξεις! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο pi 3 έχω τα ubuntu mate 16.04 και είναι συνδεδεμένο στην tv. Έχω μόνιμα ανοιχτό το transmission & τον firefox, μα μετά από αρκετές ώρες (δεν μπορώ να διευκρινίσω ούτε στο περίπου το χρονικό διάστημα) ενώ το transmission συνεχίζει να δουλεύει, βρίσκω τον firefox κλειστό. Όταν πάω να τον ανοίξω, μου βγάζει το κλασικό μήνυμα για επαναφορά συνεδρίας κλπ, κλπ.

 

Δεν μπορώ να κατλάβω γιατί συμβαίνει αυτό. Όλα τα update τα έχω κάνει, έχω απενεργοποιήσει την αδρανοποίηση.

 

Κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη!  :-)

 

Ξεκίνα τον firefox απο το τερματικό και γράψε εδώ τι μήνυμα βγάζει λίγο πριν κλείσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...