Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με LG L9 II Optimus


Titos2013

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.

Αφου απεγκατεστησα μερικα παιχνιδια ειπα να κανω μια επανεκκινιση να διαμορφωθει πληρως ο χωρος.

ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!!!Προσπαθω να το ανοιξω μου δειχνει το σηματακι της lg και σβηνει.Αναβει παλι μονο του μου δειχνει το σηματακι της lg και σβγηνει.Σαν να κανει επαννεκινηση.Δεν με αφηνει ουτε πιν να πατησω ουτε τιποτα.Τι μπορω να κανω?

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να το συνδέσεις στον φορτιστή, και αν δεν πιάσει δοκίμασε με άλλη μπαταρία.

 

Αν δεν πιάσει:

Πάτησε το κουμπί Volume Down συνεχόμενα μαζί με το Power Button και κάνε ένα Hard Reset.

 

Ενημερωτικά θα σβηστούν τα πάντα από το κινητό σου, όχι από την κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να το συνδέσεις στον φορτιστή, και αν δεν πιάσει δοκίμασε με άλλη μπαταρία.

 

Αν δεν πιάσει:

Πάτησε το κουμπί Volume Down συνεχόμενα μαζί με το Power Button και κάνε ένα Hard Reset.

 

Ενημερωτικά θα σβηστούν τα πάντα από το κινητό σου, όχι από την κάρτα.

Στην ουσια να μπει σε recovery mode :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να το συνδέσεις στον φορτιστή, και αν δεν πιάσει δοκίμασε με άλλη μπαταρία.

 

Αν δεν πιάσει:

Πάτησε το κουμπί Volume Down συνεχόμενα μαζί με το Power Button και κάνε ένα Hard Reset.

 

Ενημερωτικά θα σβηστούν τα πάντα από το κινητό σου, όχι από την κάρτα.

Το βαζω να φορτισει.Μου φορτιζει κανονικα αλλα συνεχιζει να μου κανει το ιδιο.Μαλλον παω για hard reset γιατι μπαταρια για ενα τοσο παλιο κινητο αποκλειεται να εχουν ετοιμοπαραδοτη τα μαγαζια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μην το πεταξεις είχα ίδιο πρόβλημα με το lg l4. Κατέβασα ένα πρόγραμμα από το σάιτ της lg δεν θυμάμαι πως recover κάτι συνέχεια το κινητό με τον υπολογιστή ετρεξα το πρόγραμμα και επανήλθε. Το επαθα και εγώ μετά από επαναφορά εργ.ρυθμισεων

*συνεδεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μην το πεταξεις είχα ίδιο πρόβλημα με το lg l4. Κατέβασα ένα πρόγραμμα από το σάιτ της lg δεν θυμάμαι πως recover κάτι συνέχεια το κινητό με τον υπολογιστή ετρεξα το πρόγραμμα και επανήλθε. Το επαθα και εγώ μετά από επαναφορά εργ.ρυθμισεων

*συνεδεσα

http://www.lg.com/gr/support/software-firmware?keyword=&superCateId=CT20134033&categoryId=CT20134034&subCateId=CT20134036&modelNum=Optimus-L9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μην το πεταξεις είχα ίδιο πρόβλημα με το lg l4. Κατέβασα ένα πρόγραμμα από το σάιτ της lg δεν θυμάμαι πως recover κάτι συνέχεια το κινητό με τον υπολογιστή ετρεξα το πρόγραμμα και επανήλθε. Το επαθα και εγώ μετά από επαναφορά εργ.ρυθμισεων

*συνεδεσα

Ειναι το LG PC Suite αν του κανει θα το βρει εδω

http://www.lg.com/gr/support/software-firmware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα σε ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να μου δωσεις μια λυση αλλα δεν νομιζω να αξιζει ολη αυτη η διαδικασια για εμενα τουλαχιστον που δεν ξερω απο αυτα.Ειναι ενα παλιο κινητο οποτε δεν με καει τοσο.Σε ευχαριστω φιλτατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...