Προς το περιεχόμενο

(Headset)HyperX Cloud Stinger 39.90e [ΤΕΛΟΣ ΞΑΝΑ]


Inler

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα είχα πάρει στην προηγούμενη προσφορά. Τα ακουστικά αξίζουν με το παραπάνω.

Σε αυτή την τιμή μην το σκέφτεστε καν.

Πολύ καλή ποιότητα ήχου και πολύ (μα πολύ) αναπαυτικά.

Στις κονσόλες έχω καταργήσει τον ήχο της TV από τότε που τα πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω ψαχνομαι για headset, ειμαι αναμεσα στο Core και στο Stinger, το cloud ξεφευγει στα 70 ευρω και δεν θα ηθελα να δωσω τοσα χρηματα. Αξιζει το Core τα 12 ευρω διαφορα?

 

Αποφασισα να τα παραγγειλω αλλα δεν τα εχουν στο καταστημα του Βολου, δεν μπορω να τους πω να τα φερουνε και να παω να τα παραλαβω απο εκει;

Πρεπει αναγκαστικα να πληρωσω 4 ευρω μεταφορικα; :(

Επεξ/σία από StormGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ψαχνομαι για headset, ειμαι αναμεσα στο Core και στο Stinger, το cloud ξεφευγει στα 70 ευρω και δεν θα ηθελα να δωσω τοσα χρηματα. Αξιζει το Core τα 12 ευρω διαφορα?

 

Αποφασισα να τα παραγγειλω αλλα δεν τα εχουν στο καταστημα του Βολου, δεν μπορω να τους πω να τα φερουνε και να παω να τα παραλαβω απο εκει;

Πρεπει αναγκαστικα να πληρωσω 4 ευρω μεταφορικα; :(

 

Χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία, τα Core έχω διαβάσει ότι έχουν τους ίδιους drivers (ηχεία) με τα Stinger.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τα Stinger την πρώτη φορά που έπαιξαν στα 40 στον κώτσο. Ως προς την ποιότητα ήχου, την άνεση (είναι αρκετά ελαφριά) και την αντοχή τους είμαι απλά ικανοποιημένος. Σίγουρα καλά σε αυτούς τους τομείς για 40 ευρώ τους αλλά μην περιμένετε θαύματα. Αυτό που με έκανε να τα λατρέψω απ'την πρώτη μέρα που τα πήρα όμως (κάτι που περιέργως δεν διαφημίζεται) είναι ότι όταν τα φοράς μπλοκάρουν σε μεγάλο βαθμό τους εξωτερικούς ήχους. Ασθενείς ήχοι όπως οι γείτονες ή οι ανεμιστήρες του PC μηδενίζονται τελείως, ενώ δυνατοί ήχοι όπως η πληκτρολόγηση σε μηχανικό πληκτρολόγιο γίνονται πιο υπόκωφοι και δεν αποσπάνε την προσοχή όπως πριν. Τα προτείνω ανεπιφύλακτα για άτομα που τους ενοχλούν τα background noises όταν κάθονται στο PC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω ενα ζευγάρι ακουστικά για χρήση με ps4 ειναι πολύ καλύτερα αυτά του κώτσο σε σχέση με την προσφορά ημέρα απο εδω;

http://app.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.572455 για σύνδεση με ps4?

Αυτά του eshop νομίζω ειναι μονο με usb που σημαίνει σύνδεση επάνω στην κονσόλα ενώ αυτά του θέματος συνδέονται στο χειριστήριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά των Stinger έληξε και πάλι στο κατάστημα του τίτλου. Άρα πλέον μιλάς για ακουστικά στην μισή τιμή και παρακάτω. Δεν έχω ακούσει τα συγκεκριμένα Genesis αλλά παλιότερο αντίστοιχο μοντέλο της εταιρίας (χωρίς 5.1) με τη διαφορά να είναι σαφώς υπέρ των Stinger.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, εχω βαλει λιγο νωριτερα το "ΤΕΛΟΣ ΞΑΝΑ" στον τιτλο...

 

Οπως μαλιστα μολις τσεκαρισα απο τα email μου, ειδα οτι η προσφορα ηταν για Σ-Κ μονο, "μεχρι 5-3-2017" αναγραφεται στο μειλ, κατι που δυστυχως για οποιον μπορει να τα ηθελε δεν υπηρχε στο ποστ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα λάθος εγώ, Core ήθελα να γράψω όχι pro.

 

Υπάρχει το hyper x Cloud και το huperx Cloud Core. Από την έρευνα που έκανα στο ίντερνετ μιλάμε για τα ίδια ακουστικά σχεδόν απλά το Core δεν έχει τα αξεσουάρ που συμπεριλαμβάνει το πακέτο Cloud. Γι αυτό βγαίνουν και πιο φθηνά. Δυστυχώς δε τα πρόλαβα στο Κοτσόβολο στα 52 που έβγαινε με παζάρι και ξαναπήγαν στα 70Ε.

 

Άμα κάποιος έχει δει προσφορά για ακουστικά ας ενημερώσει. Καίγομαι να πάρω για το ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Επειδή την συγκεκριμένη στιγμή ψάχνομαι για ακουστικά , αξίζουν αυτα που ανέφερες παλι φιλε ή να περιμενω να βγει κατι;

Η διαφορά μεταξύ των cloud 2 ειναι μεγάλη ;

 

Γενικώς σε αυτα τα χρήματα τι αλλο καλο παιζει να μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Εκει γύρω στα 70€ αν κ έλεγα να κανω την υπέρβαση μέχρι τα 100€ αν μπορεσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Cloud 2 έχουν εξωτερικό module το οποίο παρέχει 7.1 simulated ήχο και σύνδεση usb (προαιρετικά). Αυτή είναι και η κυριότερη διαφορά με τα Cloud.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...