Προς το περιεχόμενο

Crazy Sundays DREMEL 175WATT 4000 4/65 EZ ORGANIZER KIT + ΤΣΟΚ + 7 ΤΡΥΠΑΝΙΑ F0134000LV 89,95 [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Thanos1972

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια καλη προσφορα για το dremmel 4000 με σχεδον ολα τα εξαρτηματα και δωρο το τσοκ και τα τρυπανια.

Στο skroutz ξεκιναει χωρις τα 2 δωρα απο 109,95.

το κοιτουσα πριν κανενα μηνα που ειχε ξεκινησει το amazon να τα βγαζει σε προσφορα αλλα δεν εστελνε Ελλαδα το συγκεκριμενο.λετε να στοκαρε απο εκει το eshop?

 

(βασικα τωρα που το κοιταζω,καποια μαγαζια στο skroutz κανουν δωρο και το τσοκ και τα τρυπανια).

 

προσωπικα εριξα μια παραγγελια οπως επισης και το set τρυπανιων της bosch που εχει λιγο παρακατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω εγώ, σε αυτά τα dremel μπαίνουν εξαρτήματα φτηνά όπως κάτι σετάκια που βλέπω στα κινεζομάγαζα με 100+ διαφορετικά κομμάτια στα 10 δολάρια; Ή παίρνει μόνο της μάνας του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως κανω επεξεργασια στον τιτλο? :P

αν και το γραφω πιο κατω οτι ειναι εξαντλημενο

BrocasHelm ναι παιρνουν εξαρτηματα φθηνα.προσωπικα τις ειξα τις παραγγελειες μου στο ebay κυριως για polishing.

Εχει και δωρο το τσοκ οποτε μια χαρα.

κατι νικελ που γυαλισα παντως για την αντικα,εγιναν απιστευτα.

 

(εμενα μεσα δεν ειχε κανενα εντυπωσιακο ποστερ καλωσορισματος παντως)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BrocasHelm ναι παιρνουν εξαρτηματα φθηνα.προσωπικα τις ειξα τις παραγγελειες μου στο ebay κυριως για polishing.

Εχει και δωρο το τσοκ οποτε μια χαρα.

κατι νικελ που γυαλισα παντως για την αντικα,εγιναν απιστευτα.

 

(εμενα μεσα δεν ειχε κανενα εντυπωσιακο ποστερ καλωσορισματος παντως)....

Βασικά ρωτάω γιατί πρόλαβα από stockhouse e-shop το 3000 με 22 μήνες εγγύηση σε τρελή τιμή, πρακτικά ανοιγμένη συσκευασία ήταν μόνο, αχρησιμοποίητα τα εργαλεία που είχε το σετ, και δεν ξέρω αν αξίζει να προχωρήσω άφοβα σε αγορά φτηνά σετάκια από ebay. Κυρίως engraving και sanding με νοιάζει εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...